Kategori Başlık Alanı
 
12.330,43 TL KDV Dahil
3.659,41 TL KDV Dahil
2.952,53 TL KDV Dahil
3.585,54 TL KDV Dahil
3.540,09 TL KDV Dahil
5.189,97 TL KDV Dahil
4.299,10 TL KDV Dahil
4.201,02 TL KDV Dahil
5.384,57 TL KDV Dahil
4.246,97 TL KDV Dahil
3.034,90 TL KDV Dahil
3.916,00 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
3.693,65 TL KDV Dahil
4.766,00 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
4.426,00 TL KDV Dahil
5.039,00 TL KDV Dahil
7.789,56 TL KDV Dahil
2.856,00 TL KDV Dahil
2.520,00 TL KDV Dahil
1.008,00 TL KDV Dahil
1.092,00 TL KDV Dahil
3.864,00 TL KDV Dahil
1 2 3 >

Mobilya Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarımızda, iş yerlerimizde mobilya kullanımı olmazsa olmazlarımız arasında yer alır. Bireyler ihtiyaçlarına yönelik mobilyaların yanı sıra bulundukları ortamın dekorasyon düzeninde de mobilya aksesuarlarına ihtiyaç duyarlar.
Teknolojinin gelişimi ile birlikte son yıllarda mobilya sektöründe görülen değişimler, yaşam alanlarında dekorların da oldukça canlanmasına yardımcı olmuştur. Geçmişte mobilyaların birbirlerine benzer olmalarının yanı sıra tek renk kullanımı yapılırken, son yıllar da üretilen mobilyalarda model farklılıkları oldukça fazla ve renk seçimi de kişilerin kendi tercihlerine bağlı olarak gelişiyor. 

Geçmişten bugüne uzun yıllar mobilya sektöründe hizmet veren firmamız, mobilya seçiminiz ile beraber mobilya aksesuar parçalarında da yanınızda olmaya devam ediyor. Ürünlerimizin üretiminde kullandığımız birinci sınıf kalitede malzemelerimiz, çok sayıda renk seçimlerimi ve güler yüzlü personellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. 
Firmamız mobilya üretimlerinde göstermiş olduğu sıra dışı tasarımları ile yaşam alanlarınızda kimsenin göremeyeceği farklı dekorasyonlara imza atıyor. 

Sehpa Çeşitleri

Evlerimizde, iş yerlerimizde kullandığımız mobilyaların tamamlayıcısı olan sehpalar, model ve renk bakımından çok farklı çeşitte karşımıza çıkabiliyorlar. Uzun yıllar insanların başlıca tercihleri arasında yer alan ve oldukça da kullanışlı olan zigon sehpa modelleri, geliştirilen makineler ile birlikte çok çeşitli olmayı başarmıştır.
Firmamız zigon sehpa üretiminde de özel tasarımları ile yaşam alanlarınızı hem şık hem de zarif görünümler kazandırmanıza yardımcı oluyor. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz sehpa modellerimizde, her rengi kullanarak, seçmiş olduğunuz tarz mobilyalarınıza uyum sağlıyoruz. 
Teknolojinin gelişimi ile birlikte hayatımızda birçok eşyanın değişime uğraması, elbette ki sehpa modellerinin ve renklerinin de değişmesinde etkili olmuştur. Bu anlamda son yıllar da popüler bir hale gelen ve hemen hemen her evde görebileceğimiz orta sehpa modelleri yılın trendi olmaya devam ediyor.
Orta sehpalar koltuk takımlarınızın veya köşe takımlarınızın, yaşam alanınızda oluşturduğu ortada ki boşluğu doldurmanın en ideal seçimi. Orta sehpa üzerini boş olarak kullanabileceğiniz gibi ortamınıza uygun aksesuarlarınızı sergilemek için de kullanabilirsiniz. Firmamız orta sehpa üretiminde de en tarz modelleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Sehpa Modelleri

Sehpa denildiğinde akla oldukça basit mobilyalar gibi gelmiş olsa da aslında çeşitlilik bakımından oldukça zengin olan bir mobilya türü olduğu unutulmamalıdır. Sehpalar geçmiş dönemlerden bu yana sık kullanıma sahip olan fakat geçmiş yıllarda klasik modellere sahip olan ürünler olarak bilinirler.
Sehpalar, geçen yıllar da kullanım özelliğini kaybetmenin yanı sıra daha çok artırmış, yanı sıra model ve çeşitlilik bakımından da oldukça farklılaşmıştır. Firmamız tüm mobilyalar da olduğu gibi sehpa modellerinde de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyor. 

Sehpa modellerinde zigon ve orta sehpa olmak üzere iki farklı kategoriyi ele alabiliriz. Firmamız zigon sehpa modellerinde hem kullanışlı hem de estetiksel anlamda yaşam alanınızın estetik selliğine canlılık katacak modelleri üretmeye özen gösteriyor. Zigon sehpa üretimlerimizde seçeceğiniz modele dilediğiniz renk seçimini yapma hakkına da sahip olduğunuzu belirtmek istiyoruz. 
Zigon sehpa üretiminde olduğu gibi orta sehpa üretimlerimizde de usta tasarımcılarımız ve üretimcilerimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Orta sehpalarınızın salonunuzun veya odanızın gözdesi olduğunun farkındayız. Ayrıca firmamız son zamanlarda moda olan yan sehpa modelleri ile de ihtiyaç eksikliklerinizi tamamlıyor. 

Sehpa Fiyatları

Yaşam alanlarınızın düzenli ve hoş bir görünüme sahip olması için belirli bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Ayırmış olduğunuz bütçe seçeceğiniz mobilya, kullanacağınız aksesuarlara göre yükselir veya azalabilir. Dekorasyon eyleminizin vazgeçilmezler arasında yer alan sehpaların, model ve renklerinin öneminin yanı sıra fiyat bilgileri de büyük bir önem taşır. 
Sehpalar ilk duyulduğunda çok basit bir ürün gelmiş olsalar da aslında kullanım olarak en sık tercih edilen ürünlerdir. Öyle ki aile arasında içilen bir kahve ya da çayda, evimizde veya iş yerimizde ağırladığımız özel misafirlerimize ikramlarımızı, sehpalarımız aracılığı ile sunarız. Bu sebep ile sehpalar ev ya da iş yerlerinde olmazsa olmazlar arasında yer alır. 

Firmamız sehpa seçimlerinizde sizlere birçok alternatifi sunan ve yaşam alanlarınızda sıra dışı tasarımlara imza atan modeller ile karşınıza çıkıyor. Üstelik sizlere sunmuş olduğumuz bu sehpa modellerimizde, fiyat listesini de en aza indirmeyi başardık.
Firmamız aracılığı ile her bütçeye uygun sehpa modellerimize ulaşabilir, dilersiniz beğendiğiniz bir modele istediğiniz rengi tanımlayabilirsiniz. Firmamız üretmiş olduğu ürünlerde birinci sınıf kalitede malzeme kullanılır ve hiçbir şekilde deforme söz konusu olamaz. 

Kitaplık Modelleri

Yaşam alanlarımızda klasik olarak kullandığımız ve olması gereken mobilyalarımızın yanı sıra mobilya aksesuarlarımız da büyük bir önem taşır. Mobilya aksesuarlarımız arasında yer alan kitaplıklar, özellikle son yıllar da spor mobilya tarzının moda olması ile birlikte sıklıkla tercih ediliyor. Kitaplıklar, model bakımından hem klasik hem de spor mobilyaların tamamına uyum sağlayabiliyorlar.
Firmamız kitaplık üretimlerinde de çok çeşitlilik ve renk seçim alternatiflerini sizlere sunuyor. Kitaplıklar, estetiksel anlamda bulundukları ortamlar da hoş bir hava katmalarının yanı sıra boş duran bir duvarınızı da oldukça kullanışlı hale getiriyor. Kitaplık kullanımın yaygınlaşmasının başlıca sebepleri arasında kullanım kolaylığı geliyor. 

Firmamız ev veya iş yerlerinize kuracağınız düzenlerinizde, mobilya aksesuar ürünlerinde de tasarım harikası ürünleri ile göz kamaştırıyor. Alacağınız tüm mobilya türlerine uyum sağlayan kitaplık modellerimizde, sağlayacağınız uyum için dilediğiniz renk seçiminizi yapabilirsiniz. Raflı mobilya üretiminde kullanışlı bir o kadar da estetik üretimler yapan personellerimiz, kitaplık kurulumlarınızı dilediğiniz yere en güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. 

Kitaplık Boyutları

Yaşam alanlarınıza alacağınız tüm mobilyalar da olduğu gibi kitaplıklarda da boy farkı yaşamanız oldukça normal. Mobilyalar standart üretimlerinin yanı sıra küçük, orta veya büyük ebatlarda üretilebilirler. Ayrıca firmamız aracılığı ile ortamınıza uygun özel ölçü vererek üretim yaptırabilirsiniz. 
Kitaplıklar model ve renk bakımından farklılık gösterdikleri gibi boyut bakımından da birbirlerinden oldukça farklıdırlar. Kitaplıklar tek gözlü ve oldukça küçük modellere sahip olacağı gibi kurulacağı ortamda bir duvarı kaplayacak kadar büyüklükte de olabilirler. Kitaplık boyutlarının büyüklük ve küçüklüklerine göre tasarımları da değişiklik gösterebilir. Ancak firmamız aracılığı beğenmiş olduğunuz bir modeli dilediğiniz boyutlarda satın alabilirsiniz. 

Kitaplık alımlarınızda boyutları büyük bir önem taşır. Öyle ki kullanacağınız ortamda kitaplık için belirttiğiniz yerin büyüklük ve küçüklüğü mutlaka ölçülmelidir. Kitaplığı koyacağınız yerin ölçüsüne göre ürün satın almanız sizin için doğru seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.
Aksi takdirde kitaplıklarınızın boyutu koyacağınız yere uymadığında, problemleri yaşayacağınızı ve dekorasyon düzeninizin de bozulacağını unutmamalısınız. Ayrıca kitaplık alımlarınızda ürününün sabit duracağını ve bu sebep ile mobilya ayakları seçimini özenle yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.  

Kitaplık Fiyatları

Mobilya sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile yol alan firmamız, kitaplık alımlarınızda da siz değerli müşterilerimizin cebini korumaya devam ediyor. Sizler için tasarladığımız ve üretimini yapmış olduğumuz kitaplık modellerimizi en uygun fiyatlar ile firmamızdan sahip olabilirsiniz.
Kitaplık fiyatları model farkına ve ebadına göre değişim gösterir. Alacağınız büyük ebatlı bir kitaplık ile küçük ebatlı kitaplığın fiyat benzerliği yaşaması imkansızdır. Ayrıca firmamızdan ekonomik olan kitaplık modellerini de tercih edebilirsiniz.
Kitaplık üretimlerimizde birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak, aldığınız mobilyanın uzun yıllar sizinle birlikte olmasını hedefliyoruz. Firmamızdan hem kaliteli hem de uygun fiyatlar da kitaplık modellerine ulaşabilirsiniz. 

Kitaplık alımlarınızda klasik boyutlarda üretilen kitaplıkları almak yerine özel yapım kitaplık alımlarını da tercih edebilirsiniz. Firmamız modellerinden herhangi birtanesini beğenmeniz durumunda, bizlere vermiş olduğunuz ölçülerde kitaplık üretimlerinizi yapıyoruz.
Özel üretim kitaplıklar, klasik olarak ürettiğimiz kitaplıklarımıza oran ile daha yüksek fiyatlara sahip olsalar da kalitesinden asla ödün vermiyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için önemli. 

Dresuar Nedir?

Dresuar, yabancı bir kelime olarak hayatımıza girmiş olsa da aslında birçok kişinin evinde yer alıyor. Fakat dresuar kelimesinin yabancı ve anlaşılamaz olması ile birlikte ürünün ne olduğu konusunda yapılan araştırmalar her geçen gün artıyor.
Dresuar hem şifonyer hem makyaj aynası hem konsol masası hem de vitrin olarak karşımıza çıkıyor. Ayak kısımları yüksek veya alçak bir şekilde bulunan, genellikle çekmece detayları ile hem kullanışlı hem de estetiksellik kazanan dekoratif ürünler dresuar ismi ile biliniyor. 

Son yılların gözdesi olan dresuarlar, boyut farklılıkları ve kullanım amaçlarına göre kullanıldıkları ortamlar değişebilir. Farklı model ve renklerde satışa sunulan bu dekoratif ürünler, kullanıldıkları ortamlarda oldukça şık ve zarif görünümler kazandırırlar.
İçerisinde bulundukları ortamın havaSını tamamen değiştirdikleri gibi aynı zamanda oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kullanışlı ve estetiksel olması sebebi ile özellikle yeni gelin mobilya alımlarında başlıca dekor ürünleri arasında yer alıyor. 

Dresuar Nerede Kullanılır?

Dresuar kullanımları ilk zamanlarda avangarde ve chester takımlarının olduğu evlerde sık kullanılmış olsa da son yıllarda üretilen farklı modellerinden dolayı hemen hemen tüm mobilyalara uyum sağlıyor.
 Temel görevleri arasında bulundukları ortamı derleyip toparlamak olduğu için evin tüm alanlarında kullanım özelliğine sahiptirler. Evin ya da iş yerlerinin her bölümünde kendine yer edinebilen bu ürünler, eşyalarınızı depolayıp, evinizi düzenlerken alanlarınızı çok daha verimli kullanmanıza yardımcı olurlar.
Ayrıca ürün üzerinde bulunan dresuar aynası ile hazırlık aşamalarınızda da en büyük destekçiniz olabilir. Dresuar ürünleri kişinin tercihine bağlı olarak ayna modelinde veya sade olarak üretimleri yapılır. 

Dresuar genellikle evin girişinde konumlandırılır ve evden çıkarken mutlaka alınması gereken anahtar, cüzdan, çanta gibi ürünlerin muhafaza edilmesine yardımcı olurlar. Aynı zamanda eve girişlerde de tekrardan anahtar, dergi, gazete gibi ürünleri koymak için en ideal yerlerden bir tanesidir. Dresuar ürünlerinizi ayna ile kombin haline getirdiğinizde, evden çıkarken son düzenlemeleriniz için karşısına da geçebilirsiniz. 
Antre dekorasyonu ürünleri arasında yer alan ve evinize gelen misafirleri ilk karşılayan bu ürünlerde, model seçimi oldukça ön plana çıkmaktadır. Firmamız aracılığı ile trend tasarımlara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Dresuar Modelleri

Dresuarlar bazı insanlar için sadece dekor olarak kullanılmış olsalar da aslında çok amaçlı dolap tercihlerinde de oldukça ideal seçimlerdir. Dolap alımlarında model seçiminin doğru yapılması hem ortamda estetiksel görünümü kazandıracak hem de kullanış açısından verimli olacaktır.
Dresuarlar model bakımından firmalara bağlı olarak değişiklik gösterir ve oldukça da fazla çeşide sahip olan mobilya ürünleri arasında yer alır. Dresuar model farklılıklarının olması seçimlerinizi oldukça zorlaştırmış olsa da kullanacağınız yere uygun modeller seçmeniz sizin için en doğru seçimler olacaktır. 
Dresuar modellerinde küçük ebatlarda, büyük ebatlarda, çekmeceli veya raflı, aynalı veya aynasız birçok farklı tasarımlara ulaşabilmeniz mümkün. Firmamız tasarladığı tüm modellerde ürününüzün kullanış verimliliğinin yüksek olmasına dikkat ediyor. Ayrıca dresuar alımlarınızda çok alternatifli olanları tercih ederek portmanto ve ayakkabı dolabı ihtiyacınızı da aradan çıkabilirsiniz. 

Dresuar Fiyatları

Dresuar ürünlerinin çok kullanışlı ve estetiksel olması sebebi ile birçok insan tarafından fiyat araştırmaları sıklıkla yapılır. Dresuar fiyatları ürünün özelliklerine boyutlarına göre değişiklik gösterir. Firmamız dresuar fiyat listelerinde ekonominizi sarsmayacak tutarları tanımlayama özen gösterir. Ayrıca son zamanlarda dresuar alımlarında lamba ve aydınlatma detaylarının yüksek tutulması, farklı fiyatların ortaya çıkmasına da sebep olmuştur.
Firmamız için sizlerin bütçesi büyük bir önem taşımış olup, dresuar modellerinde kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor. Firma bünyemizde en uygun fiyatlar ile dresuar bulabilmenizin yanı sıra hol dolabı ve banyo dolabı alımlarınızda da bizleri tercih edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR