Kategori Başlık Alanı
 
30.195,97 TL KDV Dahil
15.965,05 TL KDV Dahil
20.620,00 TL KDV Dahil
1 2 >

Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Genç odası çocukluktan gençliğe adım atan her kişinin hayalidir. Büyüdükçe farklı gereksinimleri doğan gençler için genç odası bir ihtiyaç olarak değerlendirilmelidir. Çocuklarınızın odalarını gençliğe adım attıkları dönemde kendi zevklerine, istedikleri tarza göre dizayn etmeniz gerekir. 

Genç odası takımları gençler için tasarlanmış, gençlerin her ihtiyacına nitelikli cevaplar vererek, kendi dünyalarını oluşturmaları adına her detayı düşünülmüş mobilyalardır. 

Genç Odası Takımı Modelleri 

Ev dekorasyonunun evin içerisinde bulunan her bireye mutlu bir yaşam alanı sunması önemlidir. Evin tasarımında, dizaynında herkesin söz hakkına sahip olması ve bu sayede herkesin keyifli anlar yaşayabileceği bir ev atmosferi mümkün olabilir. 

Bu duruma ek olarak çoçuk/genç bir bireyin yaşam alanında söz sahibi olduğu alan genç odasıdır. Genç odasının gencin, zevkine, dilediği tasarımlara ve renklere göre dizayn edilmesi bir gencin kendi alanını oluşturması ve bu alanda keyifle vakit geçirmesi adına son derece önemlidir. 

Renk, desen ve tarzları ile ilgi çeken genç odaları özgür ve keşifçi bir tasarım çizgisinde tasarlanır. Bu sayede genç bir bireyin kendiyle, arkadaşlarıyla vakit geçireceği, özgün ve özgür bir alanın oluşmasında büyük bir rol üstlenir. 

Temo Concept genç odası kategorisinde geniş bir çeşitlilik bulunur. Her gencin, her zevkin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş genç odası takımları gençlerin dünyasında önemli bir yer edinir. 

Tarz ve Kullanışlı Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odaları farklı istek ve ihtiyaçlara cevap vermek adına üretilir. Temel amaç ise gençlere mutlu bir yaşam alanı sunmaktır. Temo Concept genç odası takımları genel itibari ile cinsiyetsiz bir yaklaşım ile tasarlanarak kız ve erkeklerin zevklerine hitap edecek şekilde tasarlanırken, spesifik olarak kızlara ve erkeklere hitap eden tasarımlar da bulunmaktadır. 

Her genç odası takımı modelleri gençlerin yaşam alanlarında kendi hayat çizgilerini bulabilmeleri adına özenli bir süreçten geçerek tasarlanmaktadır. Doğadan, özgürlükten ilham alınarak her gencin ufkunu açacak ferah ve rahat bir ortam hissiyatı oluşturan tasarlanan genç odası takımları renklerin gücünden de ilham alınarak üretilmektedir. 

Geniş bir renk skalasına sahip olan tasarımlar mutluluk vaat etmektedir. Temo Concept genç odası tasarımlarını üretirken kız ve oğlan çocuklarının bir odadan istediği, gereksinim duyduğu tüm detayları düşünür. Dinlenmek, keşfetmek, çalışmak, hobilerini sergilemek isteyen gençlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, bu amaca  hizmet etmesi adına ürünler geliştirilir. 

Genç Odası Takımlarında Kullanılan Materyaller 

MDF; ısı ve nem söz konusu olduğunda maksimum bir dayanma gücü sergiler. Bu özelliği sayesinde nem oranının yüksek olduğu şehirlerde, bölgelerde gönül rahatlığı ile kullanılarak çürümeye ve rutubete karşı koruma sağlanabilir.  MDF, boyayı muhafaza edebilir, eşyaların üzerindeki mevcut tabakalar kendini koruyabilir. Bu materyal ile üretilen takımları uzun süre gençlerin yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. 

Suntalam; Ağaç tozlarının preslenmesi ile meydana gelir ve suya karşı maksimum koruma gösterir. Bu özelliği ile nem ve suya karşı koruma sağlar. Uzun yıllar bir gencin odasını donatarak, hayallerine, anlarına, sevinçlerine, keşiflerine şahit olabilir. 

Ahşap; Ağaçtan elde edilen organik malzemedir ve oldukça hafif bir dokuya sahip olmasına rağmen dış etkenlere karşı maksimum bir koruma gösterir. Bu sayede darbe, titreşim, sarsıntı, deprem gibi durumlarda düşme riski indirgenir. Ahşap ürünlerin bir diğer özelliği ise yaşam alanında bulunan doğal oksijen seviyesini korumasıdır. Bu özelliği ile gençlere sağlıklı bir yaşam alanı vaat eder. 

Genç Odası Dolap Modelleri 

Genç odası takımı modelleri içerisinde dolap olmazsa olmaz mobilyalar arasındadır. Temo Concept dolapları birinci sınıf kalitesi ile yıllarca bir gencin odasını süsleyecek, depolama ihtiyacına nitelikli cevaplar verecek bir yapıya sahiptir. İki kapaklı ve üç kapaklı modeller ergonomik tasarımları ile elverişli ürünlerdir. 

Temo Concept genç odası dolapları, birinci sınıf işçiliği, modern, özgürlükçü çizgileri ile gençlerin dekorasyonlarında dinamik çizgilere uyum sağlar.

Rüya Gibi Genç Odası Karyolaları 

Uyku her insan için mühim bir konuyken gençlerin ve çocuklarının gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için ayrı bir öneme sahip bir konudur. Bu nedenle karyola seçerken, doğru seçimin yapıldığından emin olunması gerekir. Dinlendirici, rahatlatıcı ve konforlu bir uyku kalitesi için Temo Concept karyolalarını seçebilir, uzun yıllar rahatlığının ve uykunun tadını çıkarabilir ve genç odasına eşsiz bir estetik dokunuş sağlayabilirsiniz. 

Her zevke cevap veren, işlevsel ve ideal genç odası takımları ile genç odasında istenilen dokunuşu, havayı sağlayabilirsiniz. 

Genç Odası Çalışma Masası Nasıl Olmalı?

Genç odası takımları içerisinde kesinlikle olması gereken mobilya çalışma masasıdır. Yetişkinliğe ve geleceğe ilerleyen gençler için çalışma alanlarının ve çalışma masalarının kalitesi, işlevselliği mühimdir. Gençlerin ihtiyaçlarına cevap verecek, tarzlarına uyum sağlayacak çalışma masaları için Temo Concept eşsiz tasarımlar üretiyor. 

Genç odası çalışma masası sade bir tasarıma sahip olarak gençlikte yaşanabilen dikkat dağınıklığına karşı bir koruma sağlayarak minimal bir tarza sahip olmalıdır. Verimliliği maksimuma çıkarmak adına sade ve göz yormayan çalışma masa tercihi en doğru adımdır.

Çalışma masası birinci sınıf bir kaliteye sahip olmalı ve yüzeyde, iskelette aşınma, kırılma gibi sorunlar baş göstermemelidir. Bunun yanı sıra tabiki de çalışma masası genç odası takımı ile uyum içerisinde olmalı ve estetik bir tasarıma sahip olmalıdır. 

Küçük Odalar için Genç Odası Takımları 

Bir genç odası takımı için ilk etapta odanın boyutunun değerlendirilmesi ileride mağduriyet yaşamamak, eşyaların alana sığmaması, kalabalık bir görüntü oluşturmaması adına önemlidir. 

Temo Concept genç odası takımları, üç ve iki kapaklı dolap seçenekleri, farklı ebatlarda karyola ölçüleri ile her alanda kusursuz bir uyum ve etki sağlayacak tasarımlar sunmaktadır. 

Genç Kız Odası - Genç Erkek Odası Takımları

Temo Concept genç odası mobilyalarında geniş bir tasarım yelpazesine sahip olarak kız ve oğlan çocukları için arzu edilen her tarza adapte olabilme elverişine sahiptir. Ahşap tonlarının, gri renklerin, siyahın, beyaz ve toz pembe tonlarının şölen yarattığı genç odası takımları halleri süslediği gib odaları süslemektedir.

Genç Odasına Hakim Olacak Renkler Neler Olmalı?

Genel itibari ile bir genç odası tasarımına ilk etapta duvarların rengi ile başlanabilir. Duvar renginin zevklere göre seçilmesinin ardından, bu renk ve/veya renklere göre mobilya tercihi yapılabilir. Duvar ve mobilya rengi-renkleri birbirleri ile uyum içerisinde olmalı ve mobilyaların tarzı kadar renkleri de kendilerini göstermelidir. 

Sıcak, soğuk renklerin bir arada harika bir uyum yakaladığını unutmamak gerekir, kontrast renkleri bir arada kullanmak mükemmel bir tercihtir. Bunun yanı sıra renklerin psikolojik etkilerini de mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir. Canlı renklerin; enerji verdiğini, sıcak bir atmosfer ve zindelik sağladığını, bej, gri, pastel tonlarının ise daha dingin, odaklayıcı ve soft bir alan için ideal olduğunu bilmeniz gerekir. 

Beyaz, krem başta olmak üzere daha açık tonlar ve ahşap ise tercih edildiğinde daha doğal, sade ve aydınlık bir ortam yaratacak bir özelliğe sahiptir. 

Genç Odası Takımı Modelleri Fiyatları

Genç odası fiyatları kendi içerisinde değişkenlik gösterir. Fiyat değişimindeki en büyük etken malzeme kalitesidir. Dolap kapasitesi, yatak boyutu gibi faktörler genç odası takımı modellerinde fiyat farklılığına neden olabilir.

Temo Concept birinci sınıf kalitedeki ürünlerini, tüm gençler hayallerine kavuşsun diye makul fiyatlarla sizlerle bir araya getirmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR