Kategori Başlık Alanı
 
36.470,07 TL KDV Dahil
14.000,23 TL KDV Dahil
7.928,12 TL KDV Dahil
9.475,98 TL KDV Dahil
15.959,55 TL KDV Dahil
34.348,66 TL KDV Dahil
17.615,19 TL KDV Dahil
25.340,49 TL KDV Dahil
8.340,00 TL KDV Dahil
12.557,46 TL KDV Dahil
3.113,60 TL KDV Dahil
11.011,11 TL KDV Dahil
29.129,30 TL KDV Dahil
13.654,69 TL KDV Dahil
13.790,91 TL KDV Dahil
7.256,32 TL KDV Dahil
9.363,00 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
7.170,30 TL KDV Dahil
9.252,00 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
23.223,93 TL KDV Dahil
1 2 >

Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Teknolojinin gelişimi ile birlikte hayatlarımıza giren değişiklikler arasında şüphesiz yaşam alanlarımızda, iş yerlerimizde olmaz olmazlarımız arasında yer alan televizyonlar olmuştur. Yeni model televizyonların özelliklerinin yanı sıra görünüm açısından da oldukça hoş bir görüntüye sahip olması, birçok insanın tercih sebepleri arasında yer alıyor. 

Son teknoloji televizyonlar duvara monte edilebilir özelliklerinin yanı sıra televizyon sehpaları üzerinde durabilmesi için de ayak bulunuyor. Fakat bu televizyonlar eski tip televizyonlara oran ile daha hassas olduğu için kendilerine özel üretilen sehpaları tercih etmeyi unutmamalısınız. 

Mobilya sektörü üzerinde hizmet veren firmamız, yenilikçi düşüncesi ile yaşam alanınıza ihtiyaç duyduğunuz TV sehpası üretiminde de sizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Firma çalışanlarımızın eşi benzeri olmayan tasarımları ile üretimi yapılan TV sehpası modellerimiz, evinizde ya da iş yerinizde olan tüm odalarınıza uyum sağlıyor. Firmamız diğer mobilya türlerinde olduğu gibi TV sehpası modellerinde de çok çeşitliliği ile dikkatleri üzerine topluyor. 

TV Üniteleri Modelleri

Yaşam alanlarınızda tercih ettiğiniz mobilyalar da model ve renk seçimine önem verdiğinizi biliyoruz. Öyle ki mobilyalarınızın içerisinde dahil olan veya ayrı olarak alacağınız TV sehpalarının, evinizin en dikkat çeken köşesinde bulunduğunu unutmamalısınız. Bu sebeple TV ünitesi seçimlerinizde özenli ve seçici davranmanız, dekorasyonlarınıza oldukça canlı görünümler kazandıracaktır. 

TV sehpası üretimi yapan firmamız, ürünlerin üretiminde sıra dışı tasarımlarının yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de tüm mobilyanıza uyum sağlayabilir özellik taşıyor. Ayrıca firmamızı tercih ederek beğeneceğiniz herhangi bir modele dilediğiniz bir renkte üretimini yaptırabilirsiniz. Firmamız tv ünitelerinin üretim aşamasında model ve renk detaylarına önem verir. 

Salonlarınızda, oturma odanızda, mutfağınızda veya yatak odası gibi birçok alanınızda kullanacağınız TV sehpası modelleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Salon için tercih edeceğiniz bir sehpa modelinin boyut ve ebatlı, oturma odası gibi alanlar için tercih edeceğiniz sehpanın boyutuna göre büyüktür. Firmamız farklı tasarımlar ile üretmiş olduğu sehpa modellerinde, evinizin havasını değiştirecek ürünleri tercih etmeye devam ediyor. Firmamızın TV ünitesi çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz renkte de üretimini yaptırabilirsiniz. 

TV Ünitesi Boyutları

TV ünitelerinde görmüş olduğunuz model ve renk farklılığının yanı sıra boyut ve ebatlarında da değişiklikler görebilirsiniz. Ayrıca yaşam alanınızın ölçüsüne uygun beğendiğiniz bir TV sehpasının üretimini de firmamıza talep edebilirsiniz. TV sehpası boyutları televizyonların ekran büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir.

Aynı zaman TV sehpası boyutlarında yapılan modeller de büyük önem taşır. Öyle ki sadeliğini koruyan bir TV sehpasının modeli normal boyutlarda olabileceği gibi depolama alanlarına sahip olan TV sehpaları normalden biraz daha büyük olabilirler. TV üniteleri tercih işlemlerinde, üniteyi konumlandıracağınız yerin büyüklüğünü dikkate almanız gerekir. 

Firmamız TV üniteleri modellerinde oldukça fazla çeşit ve modele sahiptir. Son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilen ve oldukça da tutulan bir model olan modern TV üniteleri, renkleri ve farklı tasarımı ile TV ünitesi seçimlerinizi oldukça kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra firmamız, geçmişten bugüne modasını hiç kaybetmeyen ve yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olan country TV üniteleri üretimi de yapmaktadır. Firmamız TV ünitesi tasarımları hakkında bilgi sahibi olmak ve görmek için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. 

TV Üniteleri Fiyatları

Tüm mobilya seçimlerinde yapmanız gereken model ve renk seçimi olduğu gibi tv ünitesi seçimlerinizde de bu detaya önem verdiğinizi biliyoruz. Bunun yanı sıra yaşam alanınıza aldığınız her mobilyanın fiyat bilgisinin de etkili olduğunu unutmadık.

Firmamız sizler için üretmiş olduğu tv üniteleri fiyatlandırmasında bütçenize uyum sağlayabilecek en iyi fiyatları yazmaya özen gösteriyor. TV üniteleri arasında yaşanan fiyat farkları, ünitelerin model ve üretildiği hammadde farkı etkili olur. TV ünitesi modelleri firmadan firmaya değişiklik gösterdiğinden, firmalar arası fiyat farklılıklarını görmeniz oldukça normaldir. 

Mobilya üretim sektöründe öncü olan firmamız, TV ünitesi modellerinde de sizler için farklı tasarımları sunmaktan gurur duyuyor. Firmamız aracılığı ile dolaplı TV ünitesi ya da raflı TV ünitesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca modern TV ünitesi seçimlerinizde de en uygun fiyatlar için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. 

TV Ünitesi Parçaları

Mobilya sektöründe de etkilerini gösteren teknoloji, geçmişten bugüne üretimi yapılan tv ünite veya sehpalarının modellerinde de büyük değişiklikler yaşanmıştır. Uzun yıllar bu sektör üzerinde hizmet veren firmamız, TV ünite ve sehpa modellerinde de en iyisi olmaya devam ediyor. 

Sizler için tasarladığımız TV ünitesi modellerimizde, sadeliğini koruduğumuz ürünlerimizin yanı sıra parça sayısı oldukça fazla olan ve bu fazlalığa rağmen estetik selliğini kaybetmeyen modellerimize ulaşmanız da mümkün.

irmamız klasik TV üniteleri modellerinde seçimini sadelikten yana yaparken, ahşap TV üniteleri modellerinde de detaylara önem verir. Ayrıca abartıyı ve gösterişi seven siz değerli müşterilerimiz için ise avangarde TV üniteleri modellerimize göz atabilirsiniz. 

Firmamız tarafından üretimi yapılan TV ünitelerinde ufak detayların sizi mutlu edeceğini biliyoruz. Bu anlamda son yıllar da moda olan ve bu özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyen çekmeceli modeller en ideal seçimleriniz arasında yer alabilir. Ayrıca salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kitaplık bulundurmak için ayrı bir dolaba ihtiyacınız yok. Firmamız tv ünitelerinde yapmış olduğu kitaplık seçenekleriyle bu sorununuzu da çözüme kavuşturuyor. 

TV Ünitesi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Yaşam alanlarınızda dekorasyon estetik selliğini sağlamak için mobilya seçiminiz oldukça önemlidir. Mobilyalarınız içerisinde yer alan ve oldukça dikkat çekici olan tv ünitelerinizin seçiminde hassasiyetli davranmanız gerektiğini unutmayınız.

TV ünitesi alımlarınızda uzun yıllar kullanabileceğinizi ve bu anlamda modası çabuk geçmeyen ürünleri tercih etmeniz sizin için avantaj olacaktır. Mobilya sektörü hızla ilerleyen ve her geçen gün yeni modellerin üretildiği bir sektör olduğundan, mobilya değişim işlemlerinde bu hıza yetişebilmek neredeyse imkânsız. Bu sebep ile TV ünitesi alımlarınızda dikkat etmeniz gereken birçok detay vardır. 

TV ünitesi alımlarınızda önceliği ürünün kalitesine ve kullanışlı olmasına dikkat ediniz. Firmamız tarafından üretilen TV üniteleri birinci sınıf kalitede malzemeden yapılmış olup uzun yıllar kullanımlar için dayanıklıdır.

Ayrıca TV ünitesi alımlarınızda ne istediğinizi ve alacağınız ortamda bulunan diğer mobilyalara uyum sağlayıp sağlamadığına da dikkat etmelisiniz. Öyle ki yaşam alanlarınızda ki uyumsuzluk, sizin ve misafirlerinizin göz zevkini bozacaktır. Firmamız üretmiş olduğu TV ünitelerinde sade ve şık tasarımlara, temizlik açısından da oldukça kolay olan malzemelerin kullanımına önem verir. 

TV Ünitesi Kullanımının Önemi

Evlerimizde, iş yerlerimizde en çok kullanılan beyaz eşyaların başında televizyonlar gelir. Televizyonlar birçok insanın boş vaktini doldurduğu teknolojik aletlerdir. Bu sebep ile insanların hemen hemen hepsinde televizyonun yeri bir başkadır. Televizyonların konumlandırılmasını sağlayan TV üniteleri de bu neden ile büyük önem taşır.

Öyle ki TV üniteleri sayesinde televizyonların konumu belirlenerek sabit bir şekilde durması sağlanır. Böylelikle televizyonun sallanması ya da herhangi bir etki ile yere düşme riski en aza indirilir. TV ünitesi kullanımı sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile önemlidir. 

Televizyonların TV ünitelerinde kurulu olması aynı zamanda göz sağlığı açısından da önemlidir. TV üniteleri televizyonların ebatlarına göre üretildiğinden, bulunduğu ortama doğru bir şekilde konumlandırıldığı takdirde göz ile televizyon arasındaki görme mesafesini de dengeler. Özellikle çocuklar için göz mesafesinin korunması önemlidir. Firmamız aracılığı ile en yeni modellere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

TV Ünitesi Renkleri

TV ünitelerinde model seçimleri kadar kullanılan renkler ya da tercih edeceğiniz renk seçimleri de büyük önem taşır. Firmamız ekonomik TV üniteleri de dahil olmak üzere tüm model ve çeşitlerde farklı renk seçimleri dikkat çekiyor. TV ünitelerinde modelin tam anlamı ile kendisini yansıtması için doğru renk seçimi yapmanız gerektiğini unutmayınız.

Firmamız sizlere sergileyeceği ürünlerde modellere en uygun olan renkleri üretir ve tasarlar. Genel anlamda tercihini sadelikten yana yapan ve ufak renk detaylarına önem veren firmamız, diğer mobilya firmalarında göremeyeceğiniz tasarımları ile seçimlerinizi en kolaya indirir. TV ünitesi renk seçimlerinizde ortamda bulunan diğer mobilyalarınızın rengini dikkate almanız sizin için kolaylık olacaktır.

Öyle ki alacağınız TV ünitesinin mobilya renklerinize uyum sağlaması, dekorasyon tamamlayıcısı işlemlerinizin başarıya ulaşmasını sağlar. Ayrıca TV ünitesi renk seçiminde diğer mobilyalarınızla aynı renkler değil zıt renkleri tercih etmeniz, ortamlarınızda canlılık yaratacağını bilmenizi ve tercihlerinizi bu yönde olmasını öneriyoruz. 

TV Ünitesi Nereye Konumlandırılmalı?

Ev ya da iş yerlerinde dekorasyon estetik selliğini sağlamak için bulunduğunuz ortamın rengi kadar seçmiş olduğunuz mobilyalar ve mobilyalarınızın dizaynı da büyük önem taşır. Mobilyalarınız içerisinde yer alan TV ünitelerinizi yerleştirdiğiniz yerlere dikkat etmelisiniz. TV ünitelerinizi televizyon açısını en iyi sağlayacağınız ve ortama girişlerinizde en dikkat çeken noktalara koymalısınız.

Böylelikle salonunuzda hem televizyon seyretme açısını dengelemiş olacak hem de mobilya dizaynınızı başarı ile tamamlamış olursunuz. 
TV ünitelerinizde model seçiminizde sadeliği vurgulamış olsanız da bazı süs eşyaları ile canlılık katabilirsiniz.

Fakat TV ünitelerinize yerleştirdiğiniz biblolar veya diğer süs eşyalarınızın konumlandırılmasın da mutlaka dikkat etmelisiniz. TV üniteniz üzerine koyacağınız eşyaları televizyon ile mesafeli ve sağlam yerlere koymalısınız. Aksi takdirde süs eşyalarınız düşerek televizyonunuza zarar verebilir. 

TV Ünitesi Temizliği Nasıl Yapılır?

TV ünitesi modellerinde yaşanan farklılıklar, üretim malzemesinin de değişikliğe uğramasına etken olur. TV üniteleri geçmişte genellikle ahşap malzemelerden üretilmiş olsa da son yıllar da mdf ürünler ile yapılan modeller sıklıkla tercih edilir. Öyle ki mdf mobilyalar renk seçimi açısından oldukça zengindir.

 

TV ünitesi temizliklerinde çok ıslak olmayan nemli bezler tercih edilmeli ve ürüne zarar verebilecek sert silme bezleri tercih edilmemelidir. Ayrıca TV ünitelerine uygun deterjanlar kullanılmalı ve kesinlikle kimyasal maddeler ile temizlik söz konusu olmamalıdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR