Kategori Başlık Alanı
 
1.076,96 TL KDV Dahil
706,41 TL KDV Dahil
722,91 TL KDV Dahil
1

Bambi Ev Tekstili -  Kütahya Bambi Yetkili Bayi

Bambi yatak kalitesi yatak odanızın tamamı ile uyumlu olarak her geçen gün artmaktadır. Kullandığınız tüm eşyalar birbiri ile bütünlük sağladıkça yatak odanızda ve evin diğer alanlarında duyduğunuz keyif artacaktır. Şıklık, konfor ve kalite bir arada uygun fiyatla Bambi bünyesinde mevcuttur. 

Kullanmak istediğiniz yastık, yorgan, battaniye, alez ve diğer tekstil ürünleri en kaliteli hali ile uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Evinizde kullanacağınız her ürün sağlığınız için oldukça önemlidir. Bambi ürünleri sizlere son teknoloji sayesinde hijyenik ve dayanıklı ürün imkanı sunmaktadır.

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz ürünlerimiz, her zevke uygun çeşitlerimiz ile evinizde bir bütünlük sağlayarak şık bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Modernlik, konfor ve uyum bir arada Bambi ile sizinle…

BAMBİ YASTIK

Bambi yastık sizlere kaliteli uykunun sihirli anahtarını sunar. Sırt ve boyun ağrılarının temel nedeni olan yanlış yastık seçimine son veren Bambi her rahatsızlığa veya zevke göre dizayn edilmiş çeşitli yastıklarla sizlerle..

Farklı boyutları ve boyun desteği özelliklerine sahip yastıklar arasından size en uygun olanı seçip iyi uykuyu tadabilir, seçmekte kararsız kalırsanız firmamıza danışarak veya mağazalarımızı ziyaret edip deneyerek fikir edinebilirsiniz.

Kumaş çeşidine, boyutuna ve yumuşaklık seviyesine göre seçilebilen yastıklar uzun süreli kullanıma uygun olup, indirim fırsatlarıyla sizlere sunulmaktadır. Microfiber, sleepgel, visco vera, latexlove, airsmart, viscobalance, neck, magnasand ve diğer tüm ürünlerimizi hem internet sitemizden hem de mağazalarımızdan inceleyebilir, size uygun olanı seçebilirsiniz.

Vücudun ve özellikle de yüzünüzün nefes almasını sağlayan kaz tüyü yastık modelimiz 50x70 boyutuyla kullanışlı olmanın yanında oldukça rahattır. 

Yün yastık modelimiz yün yorgan ile birlikte kullanıldığında sıcak bir yatak imkanını arttırmaktadır. Dayanılmaz yumuşaklığı sıcaklıkla birleştiren uygun fiyatlı bir tercihtir.

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarına karşı kullanılabilecek en güzel yastık modeli sleepgel yastıktır. Jel yapısı ile serinlik verirken, boyun ile uyumlu yapısı sayesinde kan dolaşımını düzenleyerek ağrılarınızı azaltır. Yıkanabilir kılıfı sayesinde hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Uyku sırasında terlemenizi engelleyerek deliksiz ve dinlendirici bir uyku için tüm kolaylıkları sağlamaktadır.

Tüm bambu yastıklar yüksek konforu ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

BAMBİ YASTIK FİYATLARI

Bambi olarak sizlere her üründe indirim fırsatları ve uygun fiyat ile sunduğumuz kaliteli ürünlerimize yastıklarımız da dahildir. Uygun taksitlendirmeler ile bütçenize uygun yastıkların fiyatları güncel olarak değişiklik gösterse de uygulanan indirimler ile zamana göre değişiklik gösterebilmektedir.

BAMBİ YORGAN

Yatak kalitesi kadar önemli olan yorgan kalitesi; uygun ağırlığı, kumaş yapısı ve dolgunluğu ile sizlere konfor sağlarken yanlış seçimler üzerinizde oluşabilecek ağırlık yüzünden yorgun uyanmanıza sebep olabilmektedir. Bu sebeple seçeceğiniz yorgan kişiye özel özelliklerle donatılmalı ve size uyum sağlamalıdır.

Bambi yorganların hepsi konfor seviyesi yüksek ürünler olsa da ek rahatsızlıklara özel üretilen ürünleri sayesinde hijyenik ve sağlıklıdır. 

Mikrofiber, kaz tüyü, pamuk, yün gibi çeşitlerinin yanında akla gelen tüm kişiselleştirilebilir özelliklere de sahiptir.

Önceliğinize uygun olarak seçeceğiniz ürün hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Tamamıyla son teknoloji ile üretilen ürünlerimiz kolay temizlenme ve uygun ağırlığı sayesinde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir.

Pamuk yorgan ile yumuşacık bir uyku deneyiminine, yün yorgan ile soğuk kış günlerinde sıcak bir uykuya kavuşabilirsiniz. Microfiber yorgan çeşidimiz ile hem hijyenik hem hafif hem de yumuşak bir uyku deneyimi sizlerle..

BAMBİ YORGAN FİYATLARI

Seçmiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre değişen fiyat aralığımız güncel olarak değişiklik gösterse de uygulanan indirimler ile zamana göre değişiklik gösterebilmektedir.

BAMBİ BATTANİYE

Bambi kalitesi battaniye çeşitleri ile sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir. Battaniyede aradığınız tüm özelliklere sahip modellerimiz ayrıca tüylenme, koku gibi şikayetler de göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Sherpa, pamuklu scotch, baskılı scotch ve emboss seçeneklerinin yanında farklı boyutlar ve desenler ile geniş ürün yelpazesinin yanında uygun fiyatı ile de en beğenilen ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. 

Her evin zevkine uygun, büyüleyici yumuşaklığı ve geniş renk, desen skalası ile bambi battaniyeler modaya uyum sağlayarak evinize güzellik ve sıcaklık katmaya uygundur.

Sherpa battaniyenin pamuksu dokusu ve yumuşaklığı ile birlikte uyumlu renk ve desenleri evinizin her alanında kullanılmaya uygundur. Yatak odanızda, salonunuzda veya balkonunuzda keyifle kullanabilirsiniz.

Pamuklu scotch battaniye sizleri serin havadan korumak için oldukça uygun bir üründür. Aynı zamanda her zevke uygun modelleri sayesinde evin her alanında kullanılmaya uygundur. Çift kişilik 220x240 çift kişilik geniş modeli sayesinde yatak örtüsü olarak da kullanılmaya uygundur.

BAMBİ BATTANİYE FİYATLARI

Tüm bambi ürünlerinde olduğu gibi bambi battaniyelerde de kalite uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır. Boyutuna ve özelliklerine göre değişen ürünlerimizin güncel fiyat aralığı değişiklik göstermektedir.

Dönemde döneme uygulanan kampanyalar sayesinde indirimler uygulanmakta ve siz kullanıcılarımızı memnun etmeye devam etmekteyiz.

BAMBİ ALEZ

Değişen hayat şartları ve zevkler sayesinde şekillenen ev tekstili modelleri gün geçtikçe günlük hayat için daha fazla imkan sağlamakta ve kullanışlılığı artmaktadır. Bununla birlikte konfor seviyesi sürekli artmakta ve modellerimiz çeşitlenmektedir. Bu konuda sizlerden gelen talepler sürekli göz önünde bulundurularak ilerlenmekte ve ar-ge yatırımları yapılmaktadır.

Farklı alez çeşitlerimiz kumaş özellikleri ve anti bakteriyel özellikleri ile donatılarak beğeninize sunulmaktadır. Sıvı geçirmez, ped ve fitted gibi çeşitlerinin yanında yatağınıza uyum sağlayan boyutları ile kullanımınıza uygun biçimde üretilmiştir.

BAMBİ ALEZ FİYATLARI

Tüm bambi ürünlerinde olduğu gibi bambi alezde de uygun fiyat ve kalite bir aradadır. Kaliteli ürünlerimiz özelliklerine göre birbirlerinden ayrılsa da mutlaka ihtiyacınıza uygun bir ürün ile sizlere iyi hizmet vermeye hazırız. Fiyat aralığımız indirim dönemlerinde değişiklik gösterse de genel anlamıyla uygun fiyatlı ürünlerimiz sizinle birlikte olmaya devam edecektir.

BAMBİ KALİTESİ VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Bambi ürünleri yüksek kalite, son teknoloji ve çeşitliliği ile en sevilen markalardan olmaya devam etmektedir. Yalnızca yatak odasında değil, ev tekstili ürünleri ile evinizin her alanında sizlere yüksek konforu sağlamakta yeterliliğini kanıtlamıştır. Ürünlerimizde kullandığımız malzemeler fazlasıyla kaliteli olup, sizlere daha güzel ürünler sunmak amacıyla yeni yatırımlar yaparak değişen ihtiyaç ve taleplere yanıt vermeye çalışmaktayız.

Çeşitli ürünlerimiz ile evinizde rahatlık adına akla gelen tüm ürünler bambi de mevcuttur. Tüm ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmekte, battaniye, yatak, yorgan veya alez ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat ile sizlere sunmaktayız. Uygun fiyatı modernlikle birleştiren Bambi, en güvenilir markalar arasında olmasını buna borçludur.

Siz değerli kullanıcılarımızın tercihleri doğrultusunda ilerleyen ürün geliştirmelerimiz markamıza yakışan konforu ve rahatlığının yanında geniş desen ve renk seçenekleri sayesinde evinize kolaylıkla uyum sağlar, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı sayesinde bir kez satın aldığınız ürün uzun zamanlar boyu sizinle olmaktadır.

Ürün dayanıklılığımız sayesinde eşya değişimlerinizin zaman aralığı uzadığından uzun vadede büyük kar elde etmenizi sağlamaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR