Sayfa Başlık
 

TEMO CONCEPT

Temo Concept, 1997 senesinde Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’nde serüvenine başlayan ve ilerleyen yıllarda bünyesine halı, beyaz eşya ve ev aksesuar gruplarını dahil ederek büyüyen günümüzde ise Türkiye’nin hatırı sayılır mağaza zincirleri arasında yer edinen bir aile şirketidir.

Bosch Yetkili Bayii ve Bambi Yatak Yetkili Bayilikler ile anlaşarak ağını genişleten Temo Concept, kalite, güven ve müşteri memnuniyeti idealleri ile sektörün en deneyimli ve öncü firmaları arasında varlığını sürdürmektedir.

Sektörün en deneyimli ve öncü firmaları arasında bulunan Temo Concept, üstün kalite, dönemin nabzını yakalayan tasarımları ve fonksiyonel kullanımı modayla harmanlayarak müşterilerinin zevklerine hitap etmektedir. 

Türkiye’nin 81 ilinde ve Avrupa’nın birçok ülkesinde müşterileri ile bir araya gelen Temo Concept, değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışı ile memnun müşteri halkasını giderek genişletmektedir. 

Müşterilerinin hayal ve istekleri doğrultusunda, teknoloji, bilim ve sanattan esinlenerek modern tasarımlar ile nitelikli misyonunu, imzasını attığı her ürün ve hizmette göstermektedir.

Engin Tasarım Dünyamız İçin Temo Concept.com

Engin tasarımlarımızı, dünyanın dört bir yanından müşterilerimizle buluşturmak için kurulumunu gerçekleştirdiği web sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Ruhunuzu yansıtan, hayallerinizi süsleyen mobilyalara ulaşmak için Temo Concept’i keşfedin. 

Güvenli Alışveriş

Güvenli alışveriş rahatlığını her müşterisine sağlayan Temo Concept 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu sayede sayfa üzerinden kredi kartı bilgileri ile alışveriş gerçekleştirirken, bilgiler veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz ve sadece sipariş işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılır.

Kalite ve Orijinallik

Temo Concept müşterilerine verdiği değeri her fırsatta yansıtan bir anlayışa sahip olarak, müşteri deneyimini en üst noktaya ulaştırmak için tüm teknolojik imkanlardan ve iletişim ağlarından faydalanan bir marka olarak her noktada kalite ve memnuniyeti sunar.
Sosyal medya mecralarında bulunan hesapları üzerinden müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca iletişim olanağı sunan Temo Concept müşterilerinin dilek, istek ve önerileri her zaman önemser.

Türkiye'nin Tasarım Mobilya Üreticisi

Temo Concept alışverişlerinde her zaman ürünleri yerinde görmek ve birebir olarak deneyimlemek isteyen müşteriler, farklı kentlerde bulunan mağazaları keşfe çıkabilir.

Türkiye başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirilen alışverişler için yüksek kaliteli ürünler hızlı bir şekilde teslim edilir.

Temo Concept alışverişin her aşamasında yanınızda olarak gerçekleştirilen alışverişler sonrasında teslimat ve montaj hizmetleri sunar. Firma üzerinden temin edilen her ürün için 2 yıl garanti sağlarken, bütçe konusunda destek talep eden her müşteri için alışveriş kredisi imkânı sağlanarak müşteriye destek olunur. Ekonomik problemler sizleri hayalinizdeki eşyalardan alıkoymaz.

Temo Concept bir hayalle yola çıkmış hayallerini aşmış ve hayalleri gerçekleştiren bir şirket olarak hayallerinize sahip olmanız için sizi her mağazasına ve web sitesine davet etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR