Kategori Başlık Alanı
 
118.345,78 TL KDV Dahil
59.849,74 TL KDV Dahil
93.789,53 TL KDV Dahil
93.789,53 TL KDV Dahil
19.632,49 TL KDV Dahil
54.752,84 TL KDV Dahil
73.218,53 TL KDV Dahil
23.524,80 TL KDV Dahil
71.514,17 TL KDV Dahil
96.437,08 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
1

Lüks Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Adından da anlaşıldığı gibi luxury mobilya lüks anlamını taşıyor. Yemek odasından yatak odası takımına kadar her alanda rahatlıkla seçebileceğiniz mobilya grubudur. Tavsiye olarak luxury grubundan mobilya seçiminde takım olarak tamamlamanızdır. Bu şekilde oldukça uyumlu ve şık ev düzenleri ortaya çıkacaktır. 

Yatak odası takımında luxury karyola başlık mevcutken koltuk takımı gruplarında viola luxury koltuk takımı bulunur. Tercihlerinizi yaparken ev konseptine uyum sağlayacak konseptler tercih ederek daha şık ve lüks görüntüler ortaya çıkarmanız mümkündür.

Lüks Ev Mobilyaları

Yaşam alanlarının gelinliği olarak bilinen mobilyalar, ev için olması gereken önemli unsur olarak yaşamımızda yer alır. Mobilya çeşitlerinin çok fazla olduğunu söylemek gerekir. Lüks mobilya, klasik mobilya gibi mobilya modelleri sayılabilir. 

Ayrıca mobilya çeşitleri kendi arasında yemek odası takımı, yatak odası takımı, köşe takımı gibi pek çok takım çeşitlerine göre sınıflandırılabilir. Evini yeni kuranlar ya da yenilemek isteyenlere klasik lüks ve luxury mobilya modelleri hakkında bilgi vermek daha yararlı olacaktır. 

Lüks klasik mobilyanın tarihi çok eski zamanlara dayanır. Kralların yaşadığı dönemlerde krallara şahsi olarak yapılan aynı zamanda kralların adını almış olan ya da eski zamanlarda bulunan varlıklı kısımların aracılığı ile kullanılan mobilyalardır. Klasik mobilya çeşidinin belli bir kısmına mobilyayı tasarlayan bireylerin adı verilmiştir. Klasik mobilyalar genelde bu şekilde anıldığı söylenir. Ancak her mobilyanın kendine göre farklı özellikleri ve bir stil anlayışı vardır.

Lüks Mobilya Dekorasyonları

Lüks klasik mobilyaların yapıldığı dönemlerde ağaçtan üretilen malzemelerin oldukça fazla olması nedeni ile tüm mobilyaların ağaç malzemelerinden yapıldığını söylemek yalan olmaz. Klasik mobilyalarda el işçiliği çok fazladır. Bu nedenle el emeği, göz nuru olarak bilinir. Bu sebepten ötürü mobilyaların az olarak üretilmesine neden olmuştur. Çoğunlukla klasik mobilyaların bütünü oymalı süsleme tarzı olarak alıcıya sunulur. 

Klasik mobilya çeşitlerinde gösterişin ve ihtişamın fazlaca olduğunu görmek mümkündür. Bu mobilya çeşitlerinde en ince ayrıntılar düşünülerek detay ve şıklığın bir araya getirilmesi amaçlanır. Sehpa, konsol gibi ek ürünler klasik mobilyayı oluşturan parçalardır. Klasik mobilyalar da en önemli özellik ahşaptan yapılıyor olmasıdır. Rengi ve cilası üretilmiş olan klasik mobilya ile uyumlu olması gerekir.

Lüks Mobilya Koltuk Takımı

Luxury klasik koltuk takımları Osmanlı tarzını yansıtır. Estetik, zariflik ve gösterişli çizgilerini ahşap üzerinde usta ellerde tekrardan yaşam bularak özgün tasarımları ile karşımıza çıkar. Saray havasını evlerinin salonlarına taşırken sizlerin ve konuklarımızın rahatından asla taviz vermeden her türlü malzemenin en kaliteli olanı kullanılarak yaşam alanlarınızı mobilya'nın birbirinden gösterişli klasik koltuk takımları ile şıklık katmak sizin elinizde. 

El işçiliği ile özel olarak tasarlanan altın varaklı, oymalı ve eskitme tarzdaki zengin seçenekleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanını tercih ederek salonları ihtişamlı bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Lüks Mobilya Yatak Odaları 

Yaşam alanınızın sadece size özel ayrıcalıklı alanı olan yatak odanızın dekorasyonu da tarzınıza layık olarak ihtişam ve rahatlığı yansıtması gerekir. Luxury koleksiyonunda el emeği göz nuru klasik model avangart, vintage ve country stilindeki modern lüks yatak odası takımlarının beraberinde modern ve klasik tasarımların muhteşem uyumundan vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettiği klasik modellerdir. 

Ayrıca modern lüks mobilyalar tutkunlarının hizmetine sunuluyor. Lüks avangart mobilya kelime anlamı olarak önde gelen bir farklı sıra dışı demektir. Avangart mobilyayı evinizin her alanında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Gösterişli mobilyalar severim, diyen bireyler bu tarz mobilyalar tam size göre tasarlanmıştır. Avangart mobilya yatak odası takımlarında ön plana çıktığı bilinir. Ancak oturma grupları ve salon takımlarında da konumunu ilk sıralara alıyor.

Bu tarz tasarımı olan ürünler evinizin ihtişamından gözlerinizi alamayacağınız belirtebiliriz. Bu stildeki mobilyalar evi normalden büyük ve daha geniş olan bireylerin tercih etmesi daha doğru olur.

Lüks Mobilya Yemek Odaları

Lüks yemek odası takımları ile salonlarını ve zarif bir tarz oluşturabilirsiniz. Ailenizle misafirleriniz için harika bir yemek odası bölümü tasarlayabilir ve şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile de dikkat çeken yemek odası takımları ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. 

Lüks yemek odası takımları mekânın genel dizaynına göre talep edilen ölçü ve renk seçenekleri ile üretimi yapılabiliyor. Bu şekilde oluşturmak istediğiniz lüks mekânlarınızda tercih edeceğiniz en güzel koltuk modelleri kullandığınız alanı özel olarak üretilecektir. 

Avangart yemek odası modern çizgileri ve klasiğin esintileri ile lüks evlerin vazgeçilmez mobilyaları olmuştur. Modern tasarımlara farklı dokunuşlar katmak için kullanabileceğiniz gösterişli yemek odası takımları cesur tarzınızı yansıtabileceğiniz en doğru tercihtir. Avangart yemek odası takımları deforme olmaya karşı dayanıklı olduğu için son zamanların en popüler ürünlerinden olmuştur. Çizilmeye karşı dayanıklı olan bu mobilyalar büyük mekânlarda da kullanılabileceği boyutlarda tasarlanması mümkündür. Büyük yemek masaları ve sandalyeleri ile hayalinizdeki büyük aile sofralarınızı ihtişamlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Lüks Mobilya Takımları

Lüks mobilya takımları evinizin şıklığını tamamlayan parçalarıdır. Oturma odasında kullanılabilecek pek çok eşya vardır. Lüks mobilya fiyatları, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre şekil alır. Konfor ve modernliği bir arada bulabileceğiniz lüks mobilya takımlarında tarzınızı eşyalarınıza yansıtabilirsiniz. Evlerin ve ofislerin en önemli yerlerinden biri olan antre mobilyaları ile başka bir tarz yakalayabilirsiniz. 

Ortamın giriş bölümünü tarz eşyalar ile donatarak şıklığınızı ilk andan itibaren yansıtabilirsiniz. Evin Antrepo bölümünde kullanılmak üzere çok sayıda ürün tasarımı yapılır. Her zevke hitap edebilecek yüzlerce farklı model seçeneğinin bulunmasından ötürü mobilyaların kullanıcı kitlesi de oldukça büyüktür. Siz de evinizi lüks mobilya takımları ile çok farklı bir tarz yakalamanız mümkündür. Evinizin her alanına hitap eden lüks mobilyayı alırken mümkün olduğunca aşırı kapalı renklerden uzak durmanı tavsiye edilir.

Lüks Mobilya Modelleri

Eşyalar arasında seçim yaparken kullanacağınız alanın ölçülerini tam bilmeniz önerilir. Bu sayede kullanım alanınıza uygun olan eşyaları rahatlıkla seçebilirsiniz. Yatak odası mobilya çeşitleri arasında hem kadın hem de erkek kullanıcıların titiz davrandıkları eşyalar arasında bulunur. Takımlar çoğunlukla gardırop, 2 adet komodin, tuvalet aynası, yatak başlığı gibi parçalardan oluşur parçaların görünümleri ve ayrıntıları takımlara göre farklılık gösterir bazı modellerde aslında bölümler fazla olurken bazı modellerde çekmece ağırlıklıdır. 

Ayrıca genişlik, yükseklik ve derinlik ölçüleri de bütün takımlarda farklı olabilir. Odanızın ölçülerine doğru bir şekilde alarak kullanım alanınıza için en uygun takım kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Yatak odası mobilya modelleri içerisine baza ve yatak başlıkları yer almaz. Modern lüks mobilyalar oturma odası, salon, yatak odası gibi kullanım alanlarına göre farklı boyut ve seçenekleri ile hemen hemen her kullanıcıya hitap edecek şekilde bulunur.

Lüks Mobilya Fiyatları

Lüks mobilya fiyatlarında alacağınız mobilya modeline göre fiyatta değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun mobilya modelleri mevcuttur. Lüks mobilya almadan evvel iyice araştırma yapıldığı takdirde fazla fiyat ödemeden istediğiniz mobilya modellerine ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerde olduğu gibi mobilyada da belirli fiyat aralıkları bulunur. Bu fiyat aralıkları seçim aşamasında rol oynayan bazı farklı özellikleri belirler. Mesela görüntü olarak şık kanepeler normal modellerine göre daha pahalı olabilirler. 

Mobilya fiyatları konusunda kesin bir fiyat aralığı vermek doğru olmaz. Ancak bazı dönemler pahalı olduğu bilinir. Günümüz şartlarında fiyatlar aylık değişiklik gösterdiği için belirli fiyat verilemez. Fakat düğün sezonlarında yapılan düğün paketleri mobilya konusunda oldukça avantajlıdır. Mobilya alacak bireyler yaz döneminde yapılan kampanyaları değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Bütçenize uygun lüks mobilya modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Her ortama, zevke ve ihtiyaca göre yüzlerce çeşitli ürün mobilya mağazalarında mevcuttur. Mobilya alırken sizin için fiyat önemli değil ise oturma odası, salon, yatak odası gibi mobilyalar arasında dekor ürünleri sıkça rastlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR