Kategori Başlık Alanı
 
1 2 >

Bambi Satış Bayisi | Kütahya Yetkili Bayii

Bambi satış bayisi olarak öncelikli hedefimiz sizlere en kaliteli Bambi ürünleri sayesinde konforlu uyku imkanı yaratmaktır. Yaptığımız aracılık sayesinde tüm Bambi ürünlerine, gelişmiş teknolojisine ve yeni tanıtılan modellerine güvenle ulaşabilir, kaliteli ürünleri en uygun fiyata edinebilirsiniz.

Bambi olarak yıllardır yaptığımız girişimler sayesinde yatak kalitesinde bir devrim yarattık. Bu yenilikler sayesinde artık klasik yatak deneyiminden tamamen sizin ihtiyacınıza uygun olarak kişiselleştirilmiş modeller üretilmektedir. Üstelik yalnızca yatakta değil aynı zamanda baza, komodin ve ev tekstil ürünlerimizde de iddialıyız.

Geniş ürün yelpazesi ile Bambi olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda kararlıyız. Bambi yatak modellerinin tümü envanterimizde bulunmaktadır. Kaliteli, güvenli bir alışveriş için siz kullanıcılarımıza her kolaylığı sağlamaktayız. Tek kişilik veya çift kişilik yatak modellerinin yanında aynı zamanda tamamlayıcı parçaları bulma imkanınız da vardır. 

Evinizdeki şıklığı tamamlamanın en kolay yolu Bambi yatak modelleridir. Hem şık hem modern hem de konforlu bir yatak deneyimi Bambi ile sizinle. Thermo control yatak, magnasand therapy yatak, bambi borjen yatak ve latex therapy yatak modelleri ile sizler de sağlığınıza, ihtiyacınıza en uygun modele en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

THERMO CONTROL YATAK

Teknolojinin son dokunuşlarından biri olan thermo control yatak paket yaylı sisteme sahiptir. Bu sayede konforu en yüksek seviyede tutarken yatak sertliği birçok kişiye uyumlu olarak orta-sert seviyesindedir. Yatak yapısında bulunan hyper ve yüksek yoğunluğa sahip sünger sayesinde yumuşak, kadifemsi bir his ve vücut şeklinizi alarak derin uykuya geçmenizi kolaylaştıran dokusunu sizler de çok seveceksiniz.

Thermo control yatak; thermo control özellikli kumaşı sayesinde ısı regülasyonu sağlayarak vücudun ideal sıcaklığını korur ve bu sayede kış gecelerinde oluşabilecek ısı kaybını önleyerek sizlere çok daha kaliteli bir uyku imkanı sağlar. Aynı zamanda yazın oluşabilecek ısı dalgasını da engelleyerek yatağınızda bulabileceğiniz en yüksek konfor seviyesini sağlamaya yardımcı olur.

Paket yay sistemi sayesinde hareket rahatlığınız maksimum seviyeye çıkar. Vücut basıncını yatağa eşit şekilde yayarak omurga şeklinin doğru pozisyonda kalmasını ve bu sayede oluşabilecek sırt ağrılarını engelleme konusunda oldukça başarılıdır. 

Thermo control yatak 30 cm’lik yüksekliği ile yatak odanıza uyum sağlarken aynı zamanda hoş rengi ve görünüşü sayesinde sizlerin beğenisini kazanmaya aday bir modeldir.

Clima naturel yapısı sayesinde başta yaz kış vazgeçemeyeceğiniz ısı kontrolü ve konforu ile birlikte aynı zamanda içerisinde yer alan özel süngeri ve kumaşı olmak üzere tüm özellikleri ile uykunuza ekstra katkı sağlamaktadır.

MAGNASAND THERAPY YATAK

Günümüzün yoğun iş temposu ve değişen iklim şartları nedeniyle zihnimizle birlikte bedenimiz de bir hayli yorulmaktadır. Bu sebeple uyku kalitesi daha da önem kazanmış, kullanıcılar yatak seçiminde daha seçici davranmaya başlamışlardır. Bambi olarak tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak magnasand therapy yatağı tasarladık. 

Magnasand therapy yatak sizlere sabah uyandığınızda dinlenmiş bir beden ve zihin vaadi sunmaktadır. Teknolojinin son harikası olarak karşımıza çıkan bu özellik özellikle de yoğun stres ile yaşamak zorunda kalan kullanıcılarımıza özel olarak tasarlanmıştır.

Magnasand therapy yatak, nanoteknolojik örme kumaşı sayesinde her mevsim kullanılabilen yumuşak bir dokuya sahiptir. İçerisinde bulunan manyetik siyah kum tedavi edici özelliğe sahiptir. Manyetik siyah kumun yapısında bulunan onlarca mineral sayesinde yaşam fonksiyonlarınız gün içerisinde maruz kaldığınız radyasyonu ve şehir kirliliğinin oluşturduğu ağrıları siz uyurken tedavi edecek, sabah yepyeni ve taze bir zihinle uyanmanızı sağlayacaktır.

Ağrı, depresyon, stres ve diğer nörolojik ve fizyolojik rahatsızlıkları kan dolaşımı düzensizliğini gidererek onaran ve bu sayede bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlayan teknolojisi sayesinde iyileşmenize katkı sağlamaktadır.

Sizler de magnasand therapy yatağı tercih ederek manyetik kum karışımlı özel süngeri ve özel mekanizmalı sırt destek minderi sayesinde her sabah uyandığınızda bir öncekinden daha iyi hissederek yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bambi kalitesi uygun fiyatla sizlerle..

LATEX THERAPY YATAK

Latex therapy yatak kullanılan üstün lateks teknolojisi sayesinde sizlere deliksiz bir uyku vaat etmektedir. Delikli yapısı, nefes alan kumaşı sayesinde sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi için tasarlanan bu özel yatak üç boyutlu hava tabakası sayesinde basıncı düşürerek uyku konforunuzu arttırır.

Latex therapy yatak hava geçiren özel air kumaş ile kötü kokuların önüne geçerek hijyenik bir yatak imkanı sunmaktadır. Basıncı düşürerek omurga sağlığınızı korur ve uykuya daha hızlı geçmenizi sağlayarak yorgunluğunuzu hafifletir.

Yedi bölgeli özel latex sünger; kauçuktan üretilmiş hafif bir malzemedir. Sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde hijyenik ve nefes alan bir yapısı vardır. Yatakta kullanılan paket yay sistemi sayesinde hareket özgürlüğünüz artar, ses yalıtımı sağlar. Bu sebeple eşinizin hareketlerinden daha az rahatsız olur, uykunuz bölünmeden deliksiz bir şekilde uyuyarak daha zinde uyanabilirsiniz.

Latex therapy yatak iki kişilik konforu her bireye sunduğu özel imkanları sayesinde temiz ve konforlu bir uyku için ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir.

BAMBİ BORJEN YATAK

Bambi yatak teknolojisinin son halkasına dahil olan borjen yataklar yapısında bulunan bor sayesinde konfor ve hijyeni bir araya getirmektedir. Uyku kalitesini arttırır, hayat standartlarınızı yükseltir.

Kumaşında bulunan bor minerali ultra temiz bir uyku imkanı ile sizlerle. Bor madeni ülkemizde bulunan eşsiz kaynaklardan biri olmanın yanında ilaç, temizlik ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Yatakta kullanarak yeni bir fikir ortaya koyan Bambi sayesinde uykular artık daha sağlıklı ve temiz..

Borjen yatak, sizlere ileri teknoloji kullanarak oluşturulan hyper soft ekstra süngerine eklenen bor mineralleri sayesinde hem daha yumuşak hem de daha hijyeniktir. Son dönemlerde aranan ilk özelliklerden biri olan temizlik, konfor ile birleşerek sizlere vazgeçemeyeceğiniz bir uyku deneyimi sunar.

BAMBİ KALİTESİ

Vazgeçilemeyen, çok beğenilen markalardan biri olarak yolumuza taleplerinizi değerlendirerek sürekli bir gelişim ile devam etmekteyiz. İhtiyaçlar değiştikçe uyum sağlamak için sürekli gelişen teknoloji ile birlikte devam ettiğimiz ar-ge çalışmaları sayesinde modellerimiz sürekli gelişim halindedir. 

Bambi olarak tüm şubelerimizde kaliteli, kullanışlı ve şık modelleri ile sizlerle olmaya devam etmekte kararlıyız. Tercih ettiğiniz yatağın tüm özelliklerini veya ileride karşılaşabileceğiniz sorunları şubelerimizde yer alan yetkili kişilerden öğrenebilir, ihtiyaç duyduğunuzda iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

En güvenilen markalardan biri olmamızı sizlere sunduğumuz özene borçlu olduğumuzun farkında olarak, sunduğumuz imkanlardan taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Sizler de bir Bambi ürünü satın aldığınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve gerektiğinde destek alabileceğiniz kadromuz sayesinde ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Yalnızca kaliteli yatak imkanı sunmakla kalmıyor aynı zamanda baza, başlık, komodin ve ev tekstili de sunarak kaliteyi uyumla birleştirmekteyiz. Satın aldığınız ürünleri geniş ürün yelpazemiz ile tamamlayabilir, uyumlu bir yatak odasında kaliteli uyku deneyiminizi katlayabilirsiniz. Yatak odanız için ihtiyaç duyduğunuz her ürün Bambi kalitesi ile en uygun fiyatla sizlere sunulmaktadır. 

Teknoloji ile sunulan rahatlık, uyum ile sunulan şıklık sayesinde sevdikleriniz ve kendiniz için en güzel hediye olan uykuya kavuşabilir, daha sağlıklı bir yaşama ilk adımı bu şekilde atabilirsiniz. Bambi kalitesini kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren hissedeceksiniz. Uyku kalitenizin artmasıyla birlikte hayat standardınız gözle görülür biçimde yükselecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR