Kategori Başlık Alanı
 
56.998,40 TL KDV Dahil
60.560,80 TL KDV Dahil
53.614,12 TL KDV Dahil
60.738,92 TL KDV Dahil
48.648,13 TL KDV Dahil
59.492,08 TL KDV Dahil
57.604,01 TL KDV Dahil
43.750,73 TL KDV Dahil
59.113,58 TL KDV Dahil
1 2 3 >

En Şık Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Koltuk takımları, evin merkezini oluşturan, en çok vakit geçirdiğimiz alanlarda bulunan ve olmazsa olmaz dediğimiz mobilyalar olarak, her zevkin gönlünü fethedecek çeşitli tasarımlara sahiptir.

Temo Concept, konforu, kaliteyi ve sizi yansıtan parçayı bulmanız adına geniş bir ürün yelpazesi ile mağazalarında ve web sitesinde sizleri beklemektedir.

Evinizin Merkezini Oluşturan Koltuk Takımı Modelleri

Evlerimiz özel alanlarımızdır. Bu nedenle içerisinde bizi yansıtan, bize ait ve evimizde oluşumuzun tatlı hissiyatını oluşturan mobilyalar ve dekorasyon ürünleri ile bize özel bir dünya yaratılması gerekir. Bazı düşünürler, içimizde bir dünya yaratmadan önce öncelikle içinde bulunduğumuz alanı yaratmamızı, tasarlamamızı söylemişlerdir. Bu paralelde ev dizaynı gerçekten önemsenmesi gereken bir süreçtir. 

Evimizin en çok vakit geçirdiğimiz, yalnız veyahut sevdiklerimiz, dostlarımız ile paylaştığımız alanı olarak evimizin merkezini oluşturan alanların kalbi koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları için aranan özellikler rahatlığı, zevkinizi tamamlaması ve kalitesi olmalıdır. 

Her Zevke Hitap Eden Koltuk Takımları 

Koltuk takımları evinizin tarzı ile uyum içerisinde olmalı ve evinizin armonisinde harika bir nota olarak sizi ve misafirlerinizi her görüşte etkilemelidir. Temo Concept koltuk takımları her evin ihtiyacı olan büyüleyici dokunuşu sağlamak üzere, özel tasarım süreçlerinden geçerek dizayn edilmiştir. Her anınızdan keyif almak için konforun ve kalitenin birleştiği ürünlerimiz arasından dilediğiniz takımı seçerek evinizin tadını çıkartabilirsiniz. 

Klasik Sevenler İçin Koltuk Takımı Modelleri

Klasik sevenler, sade ve net çizgilerden hoşlanan ve klasik tarza lüksü bulan kişiler için salon dekorasyonunda en temel parça klasik koltuk takımlarıdır. Eviniz için klasik bir hava yaratmak istiyorsanız bunun için klasik mobilyalar arasında gezinmeye başlamanız gerekir. Klasik dokunuşlar söz konusu olduğunda modern, spor tarzlara L koltuk gibi mobilyalara bakılmaması önerilmektedir. 

Klasik ev dekorasyonunda zevkinizi konuşturacak temel tasarım koltuk takımlarınızdır. Klasik koltuklar daha ağır bir tasarım çizgisine sahip modellerden oluşmaktadır. Oymalı işlemeler, varaklar, kadife kumaşlar bu koltuk modellerinin olmazsa olmazlarıdır. 

Daha modern bir dokunuşu yine de klasik mobilyalarınızda ararsanız; fildişi, lacivert gibi renk tercihleri ile modern ve klasik çizgisini yakalayabilirsiniz.  

Retro Sevenlere Özel Koltuk Takımı Modelleri

Retro tarzı seven kişiler genellikle daha canlı renkleri tercih etmektedir. Birçok renk geçişi ile renk karnavalı oluşturan bu tarz için koltuk seçimi ile altın vuruş sağlanabilir. Retro tasarımların en can alıcı noktası ise eski ve yeninin harmanlanması olması sayesinde size tasarım kolaylığı ve özgürlüğü sunmasıdır. 

Canlı renklerin birlikte kullanıldığı koltuk takımları retro tarzınızı yansıtacak ürünlerdir. Tasarım anlayışı ile eskiyi anımsatan koltuk modellerinde tercih edilecek canlı renkler; mavi tonları, yeşiller, kiremit tonları, hakiler ve grilerin yer aldığı tasarım ürünleri ile evinizde eski ile yeni arasında bir zaman yolculuğu yaşayabilirsiniz. 

Ergonomik Koltuk Takımları

Temo Concept oturma grupları modern çizgileri ile evinizin dekorasyonuna ayrı bir hava katacak tasarımlara sahiptir. Kullanışlı ve rahat modellerimiz arasında yaşam alanınızın boyutuna göre dilediğiniz şekilde ürün seçimi yaparak, kendi tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üçlü koltuk takımı oluşturabilir, ikiye indirgeyebilir, koltuk takımınızın berjer, tekli koltuk adedini arttırabilirsiniz. 

Sağlam ve Kaliteli Koltuk Takımları 

Koltuk modellerinin iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmaktadır. Bu sayede üretilen ürünler son derece sağlam ve kaliteli olmaktadır. Dayanıklı koltuk modellerini uzun yıllar, ideal ağırlık şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Farklı tarzlara cevap veren Temo Concept mobilyaları, kaliteli hammadde kullanımını ile öncelikli bir marka imajına sahiptir. 

Her Eve Hayat Veren Koltuk Takımları

Her evin kendine has bir atmosferi, rengi ve dokusu vardır. Bazı insanlar dinamik, eğlenceli ve hareketli tasarımlardan, modern dokunuşlardan hoşlanırken, bazı insanlarda sade ve net hatları sevmektedir. Diğer bir kesim ise klasik mobilyalardan hoşlanan kişilerdir. Herkesin gönlünü fethetmek isteyen Temo Concept koltuk takımları ile evlerinizde istediğiniz atmosferi oluşturabilir, özgürce zevkinizi yansıtabilirsiniz. 

Temo Concept ürünlerinin listelendiği sayfa üzerinden dilediğiniz, etkilendiğiniz ürünün üzerine tıklayarak merak ettiklerinize cevaplar bulabilirsiniz. 

Ürün özellikleri:

  • İskelet malzemesi
  • Kumaş özelliği
  • Sünger özelliği
  • Oturum sertliği
  • Renk seçeneği
  • Ürün bakımı
  • Not

Bu bilgilerin yanı sıra, ürün ölçüleri, parça seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Takım setlerinde, modüllerin tüm içeriği ürün sayfalarının içerisinde yer almaktadır. Detaylı bilgiler talep ederseniz eğer direkt olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

En Yeni Koltuk Takımı Modelleri 

Koltuk takımları evlerin vazgeçilmez mobilyalarıdır. Evler için en çok talep gören mobilyalar arasındadır. Bu talebin etkileri, mobilya endüstrisinde koltuk takımları üzerinde tasarımsal zenginliği doğurmuştur. Oturma gruplarında meydana gelen ürün ve model çeşitliliği, kitleler için alternatif sayısız seçeneği birlikte getirmektedir. Oturma odalarını, salonları yuvaya dönüştüren dekoratif, işlevsel ve kaliteli bir kullanım için tasarlanan koltuk takımları için Temo Concep’in kendine has şiir gibi koltuk modellerine göz atabilirsiniz. 

Koltuk Takımlarında Kumaş Tercihi 

Evinizin ruhunu yansıtacak koltuk takımları arasında seçim yaparken bir diğer önemli nitelik ise koltuk takımlarının döşemeleridir. İdeal renk ve kumaş seçimi seçtiğiniz koltuk tasarımını çok daha iyi bir şekilde yansıtabilir. Yanlış renk ve doku seçimleri ise seçtiğiniz takımın kendini göstermesine engel olabilir. 

Koltuk takımları için kumaş seçimine gidildiğinde, modelinizi öne çıkaracak bir renk ve doku tercihinin yanında diğer mobilyalarınız ve dekorasyon ürünleriniz ile uyum sağlamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanışlı bir koltuk kumaşı tercihi, koltuğun konforunu arttırırken ömrünü uzatağı gibi koltuk takımları için en ideal kumaşlar sizin ihtiyacınıza cevap veren kumaş türleridir. 

Yaşam şartlarınız üzerinden şekillenecek olan bu tercih için kendinize sormanız gereken soruları belirlemelisiniz. Örneğin; evinizde bir çocuk var mı? Herhangi bir evcil hayvanınız var mı? Bu soruların cevabı oldukça mühimdir. Çocuklu ve evcil hayvan bulunan evler için kolayca temizlenebilen kumaşlardan yana karar verilmelidir. 

Koltuk Takımlarında Doğru Renk Seçimi 

Koltuk takımınız için ideal kumaşa karar verdiğinizde bir sonraki adım ise ideal  renk tercihidir. Unutulmamalıdır ki her renk her kumaş için istenilen dokunuşu, efekti sağlayamayabilir. Yanlış renk tercihi ile koltuk takımlarınız hayalinizdeki görünümünden uzaklaşabilir. 

Evcil hayvanınız ve/veyahut çocuğunuz varsa şayet kiri belli etmeyen renkler arasında tercih yapabilir böylece kullanım rahatlığı sağlayabilirsiniz. Bu koşullar altında açık renk seçimi sizi ileride hayal kırıklığına uğratabilir. En ufak lekelerin bile belli olduğu açık renk koltukların temizliği zaman kaybı olarak yaşantınıza yansıyabilir.  Bu faktörlere dikkat ederek karar aşamasına geldiğinizde, tercih yapmanız oldukça kolaylaşacaktır.

Modern tasarımlara sahip koltuklar için açık renk tercihleri yapılabilir. Beyaz, fildişi, krem tonları açık gri size hayalinizdeki koltuk takımını sunabilir. Kırlent renk tercihinde ise tamamlayıcı, zıt renkler kullanmanız koltuklarınızın etkisi katlayacak bir etkiye sahiptir. Klasik bir koltuk takımı için ise renk tercihi kesinlikle tek bir renkten yana olmalıdır. Kadife kumaş tercihi üzerine seçeceğiniz kırmızı, siyah, zümrüt yeşili gibi renkler ise tercihinizi taçlandıracaktır. 

Koltuk Takımı Fiyatları 

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda, geniş ürün yelpazesi ile her insanın zevkine göre dekor imkanı sunan koltuk takımı modelleri, geniş bir fiyat skalası ile karşınıza çıkar. Bunun nedeni ise mobilyanın kalitesi, hammaddesi, üretim tekniği, modeli gibi parametrelerdir. 

Koltuk takımları fiyatları; tasarıma, modelin ölçülerine, kumaş tercihine, ürün adedine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Koltuk takımı fiyatlarında müşteri ve bütçe dostu bir yaklaşım benimseyen Temo Concept, rekabetçi yaklaşımı ile müşterilerinin gönlünü feth etmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR