Kategori Başlık Alanı
 
23.912,61 TL KDV Dahil
25.248,51 TL KDV Dahil
13.263,10 TL KDV Dahil
22.175,94 TL KDV Dahil
1

Bahçe Mobilyası

Bahar ve yaz ayları geldiğinde güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin öncelikli tercihi bahçelerdir. Bahçe mobilyaları, bahçenizin tadını daha rahat ve konforlu bir şekilde çıkarmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Geniş bir renk, tasarım ve ürün skalasına sahip bahçe mobilyaları, evinizin içindeki konforu bahçenizde yaşamanıza olanak sunar. Bu mobilyaların tamamı dış ortam şartlarına uygun olarak tasarlanır. Yağmur, rüzgar, dolu gibi hava olaylarının yanı sıra doğrudan güneş ışığına maruz kalmak da bu mobilyalara zarar vermemektedir. Bu sayede bahçenizde gece gündüz bir mobilya takımına yer verebilirsiniz.

Bu mobilya grupları genellikle koltuklardan ve masadan oluşur. Koltuklar tekli olabileceği gibi ikili ya da üçlü de olabilirler. Bunun yanı sıra sandalye, berjer, sehpa, salıncak gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Bu konforlu mobilyalar sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Bahçe Mobilyaları ile Rahatlığı ve Konforu Yaşayın

Bahçe mobilyalarının en önemli özelliği, kullanıcılarına eşsiz ve benzersiz bir konfor sunmasıdır. Bu sayede bahçenizde, açık havanın tadını rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu mobilyalar sayesinde, misafirlerinizi de bahçenizde gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Açık havada, konforlu ve kendi özel alanında zaman geçirmek, sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha da güçlendirecektir. Bahçenizde, arkadaşlarınızı, ailenizi ve tüm sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz bir ortam yaratmış olursunuz.

Bahçe mobilyaları sayesinde, hem yemek yiyebileceğiniz hem de kahvenizi, çayınızı açık havada içebileceğiniz bir alan kazanmış olursunuz. Özellikle bahar ayları ve yaz aylarında bu seçenek paha biçilmez bir keyiftir. Bahçenizde gündüzleri güneşin tadını çıkarken, sıcak yaz akşamlarında ise serinliğin keyfini sürebilirsiniz. Bahçe mobilyaları size tüm bunları yapmanız için gerekli olan konforu sağlayacaktır. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanabileceğiniz bu mobilyaların minderleri takılıp, çıkarılabilir özelliktedir. Bu mobilyalar da zaman zaman bench puf gibi farklı ürünler de görebilirsiniz.

Bahçesi olanların sık sık tercih ettiği bu mobilyalar, aynı zamanda farklı içeriklere, üretim materyallerine ve modellere sahiptir. Birçok farklı model içerisinden kendinize uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Ürünlerdeki tasarım farklılığı size dekoratif açıdan da birçok farklı seçenek sunacaktır.

Bahçe Mobilyaları Modelleri ile Dekorasyonunuza Renk Katın!

Bahçe mobilyası modellerinin önemli özelliklerinden bir diğer ise geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıdır. Bu yelpaze içerisinden dilediğiniz ürünü seçebilmenize olanak tanır. Bahçe dekorasyonunuzu, evinizin dekorasyonuyla uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Eğer klasik bir dekorasyon seviyorsanız, klasik bahçe mobilyası modelleri tam size göredir. Klasik modeller çok daha fazla detay içeren ürünleri kapsarlar. Bu modeller oldukça gösterişlidir. Bunun yanı sıra evinizin dekorasyonuna uygunluk açasından daha modern modelleri de tercih edebilirsiniz. Modern tasarımlar daha sade seçenekleri içerir. Bu modeller daha çok tek renkten oluşurlar.

Modern ve klasik modellerin bu alanda iki ana kategoriyi ifade eder. Bunların yanı sıra spor, avangart, minimalist, nostaljik gibi farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Her bir modelin üretim materyali farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Renk seçenekleri de genellikle ürünün modeliyle alakalıdır. Klasik modeller daha çarpıcı ve göz alıcı renklere sahipken, modern modeller daha sade ve düz renkleri içerirler. Model fark etmeksizin bahçe mobilyaları, tüm bahçelerde, çimenlerin üzerinde, kış balkonlarında, verandalarda, toprağın ya da taşlardan oluşturulan bir zeminin üzerinde kullanabilirsiniz.

Bahçe mobilyası modellerinin bir diğer farklılığı ise ürün içerikleridir. Bazı bahçe mobilyası modelleri yalnızca tekli koltuklardan oluşabilir. Bazılarında iki ya da üç kişilik koltuklar da yer alabilir. Bunun yanı sıra tüm takımlarda şık ve zarif bir masa tasarımı bulmak mümkündür. Bu ürünlerin yanı sıra, sıklıkla armut olarak tabir edilen pufları, bahçe salıncaklarını, bench pufları da bahçe mobilyaları modelleri arasında görebilirsiniz.

Ürün içeriklerinin yanı sıra bu mobilyalar ölçü açısından da birbirinden farklılaşır. Bahçenizin büyüklüğünü düşünerek, uygun ebatlara sahip bir model seçmeniz daha avantajlı olacaktır. Bahçe mobilyaları sınırsız bir model çeşitliliğine sahiptir. Önemli olan sizin nasıl bir tasarım istediğinizdir.

Bahçe Mobilyaları Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Bahçe mobilyaları, oldukça konforlu ve rahat seçenekleri içerir. Bunun yanı sıra geniş bir model yelpazesi vardır. Hangi modeli seçmeniz gerektiği konusunda ise bazı kriterler vardır. Bu kriterlerin ilki, beklenti, talep ve ihtiyaçlarınızdır. Öncelikle bir bahçe mobilyasından neler beklediğinizi düşünmelisiniz. Bu maddeler, seçim yaparken size en çok yardımcı olacak etmenlerdir. Bu sayede kafanızda, istediğiniz modeli canlandırabilirsiniz.

Beklentilerinizi belirledikten sonra, evinizde kaç kişinin yaşadığına, misafir sayınıza, sosyal ortamınıza göre bir ihtiyaç belirlemesi yapmanız gerekir. İhtiyacınızın nasıl bir ürün olduğunu belirlerseniz, içerikte neler isteyeceğinizi de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kaç kişilik bir ürün istediğinizi bulduktan sonra, dikkat etmeniz gereken bir diğer noktaya geçebilirsiniz. Bu nokta ise, üretim materyalidir. Bahçe mobilyaları birçok farklı materyalden tasarlanmış olabilir. Siz hangi materyali tercih ettiğinizi bilmelisiniz. Metal ayaklı, ahşap, rattan, hasır ve benzeri birçok üretim materyaliyle karşılaşabilirsiniz. Bunların içerisinde hangisini beğendiğinize ve size uygun olduğuna karar vermeniz gerekir.

Üretim materyalinin yanı sıra, dekoratif özelliklere de dikkat etmeniz gerekir. Tasarım ve renk seçimi, güzel bir dekorasyon açısından önemlidir. Daha sade ve modern tasarımları mı yoksa daha gösterişli ve klasik tasarımları mı tercih edersiniz? Bu konuda evinizin dekorasyonu da size fikir verecektir. Bahçe mobilyalarının temizliği de önemli bir konudur. Bu anlamda kolay temizlik ve bakım yapılan bir mobilya takımı seçmeniz, size avantaj sağlayacaktır. Kumaşı su geçirmeyen ve bir bezle kolaylıkla temizlenebilen modeller, sizi daha az zahmete sokacaktır.

Bunların yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer etmen ise ölçülerdir. Seçtiğiniz bahçe mobilyasının ölçüleri, bahçenize uygun olmak zorundadır. Bahçenizi çok daraltan bir seçenek seçmeniz uygun olmayacaktır. Bunun yerine daha küçük masası bulunan modellere yönelebilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise garantisinin olup olmamasıdır. Garanti belgesi sizi, zaman içerisinde yaşanabilecek sıkıntılardan kurtaracaktır. Günümüzde bir ürün seçimi yaparken en önemli noktalardan biri hiç şüphesiz garanti belgesidir. Bunun yanı sıra takım içerisindeki ürünlerin tek tek satılıp satılmadığını da kontrol etmeniz gerekir. Ürün içeriğindeki özellikle koltukların tek başına satılıyor olması önemlidir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda bahçe mobilyanızı büyütebilir ya da zarar görmüş koltuklarınızın yerine yenisini alabilirsiniz.

Bahçe mobilyaları seçerken dikkat etmeniz gereken son nokta ise fiyatlarıdır. İyi bir fiyat araştırması, size daha avantajlı seçenekleri bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bahçe Mobilyası Fiyatları

Bahçe mobilyalarının fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu mobilyalar hakkında net bir rakam vermek neredeyse mümkün değildir. Üretim malzemesi, ürün adedi, kullanılan kumaş, tasarım özellikleri gibi faktörler fiyatların belirleyicisidir.

Bu fiyatların belirlenmesi konusunda en önemli husus üretim malzemesidir. Daha dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretilen bahçe mobilyalarının fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Bunun yanı sıra takımlardaki ürün içeriği arttıkça fiyatlar da yükselecektir. İyi bir fiyat araştırması yapması, kullanıcılar açısından avantajlı bir durum yaratacaktır. Bahçe mobilyalarının fiyat yelpazesinin çok geniş olabileceği unutulmamalıdır.

Aradığınız Bahçe Mobilyaları Temo Concept’de!

Kaliteli, konforlu ve avantajlı fiyatlara sahip bir bahçe mobilyası mı arıyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz. Temo Concept olarak, sizin için en kaliteli ve bütün gün kalkmak istemeyeceğiniz bahçe mobilyaları tasarlıyoruz. Bahçe mobilyalarımız, farklı tasarımlara ve üretim materyallerine sahiptir.

Bahçe mobilyalarımız içerisinde VEGA ve IMC gibi farklı modelleri bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sunduğumuz bu ürünler, leke tutmazlar ve bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimiz farklı hava koşullarına uyumludur. Su geçirmeyen kumaştan üretilen bahçe mobilyalarımız, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır.

Bahçe mobilyalarının tamamı elinize demonte şekilde ulaşacaktır. Bu parçaları birleştirmek oldukça kolay ve basittir. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimiz sertifikalı ve iki yıl garantili seçenekleri içerir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, teslimatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özenle hazırlanan kargonuz, hızlı bir biçimde elinize ulaşacaktır.

1997 yılından beri müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmamız; teknoloji, bilim ve sanattan esinlenerek hazırladığı özgün tasarımlarla müşterilerine göz alıcı ürünler ve hizmetler sunar.

Siz de, bahçenizde konforlu ve rahat bir şekilde güneşin tadını çıkarmak için tüm Temo Concept bahçe mobilyalarını inceleyebilirsiniz. Bu mobilyaları takım halinde alabileceğiniz gibi, tek tek de satın alabilirsiniz. Temo Concept ile binlerce farklı mobilyayı ayrıntılarıyla inceleyebilir, dilediğiniz bahçe mobilyasını satın almak için hemen bizimle iletişime geçerek, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR