Kategori Başlık Alanı
 
20.082,58 TL KDV Dahil
20.082,58 TL KDV Dahil
11.030,97 TL KDV Dahil
18.845,10 TL KDV Dahil
14.822,21 TL KDV Dahil
13.038,38 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Karyola Modelleri ve Fiyatları

Karyolalar, ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Çünkü yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Karyola seçimi yapılırken konfor ve tasarım ön planda tutulur. Bu sayede hem yatak odaları güzel bir görünüme sahip olur hem de uykunun kalitesi artar.

Karyola seçimi yapılırken göz ardı edilen konulardan biri, şüphesiz uykudur. Sürekli tasarım düşünülür. Ancak yatak odaları düzenlenirken dikkat edilmesi gereken nokta, uykunun kaliteli olmasına yardımcı olmasıdır. Yataklar, insan vücuduna uygun olmalıdır. Bel ağrıları gibi sağlık sorunlarına neden olmamalıdır.

Karyolaların yükseklikleri de önemlidir. Bazı kişiler, yere yakın yatmayı severken bazıları ise yüksekte yatmayı tercih eder. Bu yüzden karyola tasarımlarında kişilerin zevkleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Kaliteli Karyola Nasıl Anlaşılır?

Sağlıklı uyku denilince akla yatak modelleri gelir. Ancak kaliteli karyola çeşitleri de sağlıklı uyku için önemlidir. Araştırmalar, insan yaşamının ortalama üçte birini uykuda geçirdiğini göstermektedir. Bu yüzden hem fiziksel hem de mental sağlık için doğru uykuya son derece önem verilmelidir. Karyola alırken dikkatli olmalıdır. Düzenli uyunmasına rağmen gün içerisinde halsizlik ve yorgunluk oluyorsa karyola kaliteli değildir. Rahat uyunmadığı için de hiç uyunmamış gibi hissedilir ve stres oluşur. Sabahları zinde kalkmak ve mutlu bir yaşam için karyolaların kaliteli olması zorundadır.

Karyola modeline yatak çeşitlerine bakarken kaliteli olmasının yanında kişiye uygun olmasına da dikkat edilmelidir. Karyola kaliteli ya da kişiye uygun olmadığında uyumaya engel olur. Bu da sağlığı olumsuz etkiler. Karyolalarda alt iskelet olan modeller, daha kaliteli ve sağlıklıdır. 

Seçilen karyola, yatak ölçülerine uygun olmalıdır. Yatağın özelliklerini göstermesine yardımcı olmalıdır. Bu sayede karyola ve yatak, boyun ve bel sıkıntılarının yaşanmasını engeller, omurga sağlığını korur. 

Bünyemizde bulunan karyola modelleri, insan sağlığı göz önüne alınarak tasarlanır. Böylelikle bel ağrıları gibi sıkıntılarla karşılaşılmaz. Aksine omuriliği destekler. Ölçüleri, kişiye göre tasarlanabilir. Kaliteli karyola modellerimizi sizlere teslim ederken kurulumuna biz yapıyoruz. Size sadece yatak örtüsü örtüp, verimli uykunun keyfini çıkarmak kalıyor.

Karyola Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Karyolalar, yerden yüksek olmasından dolayı hemen dikkat çeker. Önceden karyolaların tasarımı, her şeyin önünde tutulurdu. Bu yüzden ihtişamlı görünmesi için yerden çok yüksekte üretilirdi. Günümüzde ise insan sağlığı, diğer unsurların önünde tutulmaktadır. Dolayısıyla yeni karyola modelleri, klasik karyola modellerine göre yere daha yakındır. Hatta bazı karyola modelleri yere oldukça yakın mesafededir. Yeni model karyola çeşitleri üretilse de özel olarak klasik karyola modelleri de bulunmaktadır. 

Karyola seçerken, temizlik göz önünde bulundurulmalıdır. Yere yakın olan karyolaların temizliğinin zor olduğu düşünülür. Ancak kaliteli karyola modellerinde böyle bir sorun oluşmaz. Her karyola modeli, rahatlıkla temizlenebilir.

Karyola çeşitlerini belirleyen birçok unsur bulunur. Bunlardan biri de karyola ayaklarıdır. Ayaklar, karyola tasarımına göre metal ya da ahşap olabilir. Metal karyola modelleri, genellikle basit ve nostaljik tasarıma sahiptir. Ancak çoğu zaman dayanıklı ve kaliteli değildir. Dikkat çekici olmadığı için göz zevkine hitap etmez. Ahşap karyola ayakları ise kalitelidir. Farklı modelleri vardır ve dayanımı yüksektir. Ahşap, dayanıklı ve şekil verilebilen bir malzeme olduğu için karyolalarda da özelliklerini gösterir. Aynı zamanda estetik görünümleri sayesinde farkları hemen görülebilir. Karyola başlıkları, kaliteli olmalarında etkilidir.  Kumaş, deri, demir veya ahşap başlıklar, dayanım ve tasarımda etkin rol oynar. Burada malzemeden çok firma profesyonelliğine bakılmalıdır. Profesyonel firma, her malzemelerin kaliteli olmasına özen gösterir. Karyola başlıklarında kurulum monte etmek ve kurma işlemlerini göz önünde bulundurur. Karyola başlıkları, yatağa bakıldığında ilk dikkat çeken yerdir. İşçilik, kalite ve tasarım hemen fark edilir. 

Birbirinden farklı üst kalite karyolalarda işçilik özenle yapılır. Çünkü, “Karyolanın kalitesini işçilik belirler.” düşüncesi hakimdir.  Karyolaların kalitesini gösteren diğer bir unsur ise dayanıklı olmasıdır. Metal ya da ahşaptan yapılan karyolalar, diğer karyola modellerine göre daha dayanıklıdır. Uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kumaş ve deri kaplamaların dayanma süresinin az olduğu düşünülür. Burada tercih edilen malzemelerin kalitesi önemlidir. Malzemeler kalitesiyle dayanım da artar. 

Karyolalar, çizilmeye uygun eşyalardır. Ahşap ya da diğer malzemelerden yapılması fark etmez. Görsel sorunların yaşanmaması için çizilmeyen kaliteli ahşap karyolalar tercih edilmelidir. 

Karyolalar sadece yetişkinler için düşünülmemelidir. Çocuklarınızın odasına uygun karyola modelleri de bulunmaktadır.

Doğru Karyola Seçimi Neden Önemlidir?

Gece uyku yeterince alınmadığında ya da az uyulduğunda gün berbat geçer. Güne dinç uyanmak, sağlıklı bir yaşam sürmek ve iyi hissetmek için verimli uykuya özen gösterilmelidir. Araştırmalar, verimli uykunun önemini çoğu kez göstermiştir ve karyolaların kaliteli seçilmesini özellikle belirtmiştir. Çünkü insanlar, verimli uyuyamadığında kendini çok kötü hisseder. Gün boyunca stresli olur ve bağışıklık sistemi zayıflar.

Verimli uykuyu etkileyen birçok neden bulunur. Bunlardan biri de karyola tasarımı ve kalitesidir. İlk başta, tuhaf gelebilir. Ancak uzmanlar, karyola tasarımının uykuya teşvik ettiğini belirtmiştir. Ayrıca karyolaların kaliteli olması da verimli uyku için altın bir kuraldır. 

Karyola seçimi, tamamen kişiye özel olmalıdır. Tasarımdan kullanımı da kadar birey kendisi seçmelidir. Hatta gerekli durumlarda özel olarak karyola yaptırabilir. Karyola almak, sadece yeni evlenecek çiftlere özel bir durum değildir. Sağlığına önem veren herkes, kaliteli bir karyola sahibi olmak zorundadır. 

Günün ortalama 8 saati uyuyarak geçer. Bu da günün 3’te biri demektir. Belki de en çok kullanılan eşyalardan biri karyolalardır. Dolayısıyla gereksiz ya da önem verilmeyen bir eşya gibi düşünülemez. Beynin çalışması, organların işlevlerini yerine getirmesi ve kişinin kendini işi hissetmesi, karyolaların kalitesine bağlıdır. Bel ve sırt ağrıları için doktora gidildiğinde, hekimin ilk sorduğu şeylerden biri yataktır. Bu yüzden karyolalar, insan hayatı için çok önemlidir. 

Yıllardır, evin her dekorasyonu için profesyonel hizmet vermekteyiz. Sağlığı ve tasarımı, göz önüne alarak farklı tasarımlar sunuyoruz. Ürünlerimizi üretirken de kaliteden taviz vermiyoruz. Sizi önemsiyoruz ve bu yüzden her detayı düşünüyoruz. Sadece üretim değil, kolay alışveriş ve güvenilir teslim imkanları için durmadan çalışıyoruz.

Karyola Modelleri

Günümüzde birçok karyola seçenekleri bulunur. İlginç tasarımdan özelliklerine kadar, birçoğu birbirinden farklıdır. Bu yüzden hangisinin tercih edileceği bilinemez. Karyola modellerini incelerken, tercih edilen firma ve kalite göz önünde bulundurulmalıdır. Karyola tasarımı, modern olabilir. Yatağın özellikleri, rahat görünebilir. Ancak önemli olan kalıcılığıdır. Yani karyola, çizilmemeli ve uzun süre kullanılabilir olmalıdır. İçerisindeki yatak, kısa süreli rahatlık vermemelidir. Her uykuda sağlığa uygun olmalıdır. 

İkinci unsur ise seçilen firmanın profesyonelliğidir. Firma, işinde uzman değilse kaliteli karyola modelleri üretemez. Herhangi bir problemle karşılaşıldığında destek veremez. Sorunlara çözüm bulamayacağı gibi daha çok problem oluşmasına neden olur. Üretimde kullandığı malzemeler kaliteli değildir. Bu yüzden karyolanın ayaklarının çıkması, çizilmesi ve kolay eskime gibi durumlarla sık karşılaşılır.

Firma, üretimin yanında kolay alışveriş imkanı da sunmalıdır. Yani web sitesi daha birçok seçenek ile müşteriler, istedikleri karyola modelini seçebilmelidir. Ayrıca online ödeme seçenekleri bulunmalıdır. Teslim de firmanın profesyonelliğinde etkilidir. Teslim süresi, müşteriye bildirilmelidir. Teslimat boyunca gerekli önlemler alınmalıdır. Ürünü teslim ederken zarar verilmemesine dikkat edilmelidir. Ayrıca firma, teslim adresine karyolayı kurarak kullanmaya hazır hale getirmelidir. Yani müşterilerin, ihtiyaçlarına doğru cevap vermelidir.

Uygun fiyatta karyola seçiminde önemlidir. Yüksek fiyatlı karyolaların kaliteli olma düşüncesi yanlıştır. Profesyonel firmalar, müşteri memnuniyeti sağlamak için uygun fiyat avantajları sunar.

Biz, uzun süredir sektörde bulunan profesyonel firmalardan biriyiz. Üretim, alışveriş ve teslimatta kaliteli hizmetler veriyoruz. Ayrıca karyola modellerinde en uygun fiyatları sunarak sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.

Karyola Fiyatları

Tercih edilen karyola modelinin özellikleri kadar fiyatları da merak edilir. Karyola fiyatları için belli bir fiyat aralığı söylenemez. Çünkü karyola fiyatlarını belirleyen birçok etken bulunur. Karyola modeli, üretimde kullanılan malzemeler ve işçilik, fiyatları belirleyen etkenlerdir. Ayrıca tercih edilen firmanın profesyonelliği de karyola fiyatlarında etkili olur. 

Karyola üretiminde kullanılan malzemeler çoksa ve kaliteli ise fiyatın artmasına neden olur. İnce işçilik gerektiren tasarımlarda detay fazla olduğu için bu da fiyatı yükseltir. Ancak firma profesyonel ise uygun fiyat sunmaya özen gösterir. Fiyatlarını dengeleyerek, müşterilerini memnun eder.

Sektörde hizmet verdiğimiz günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden kendimizi geliştiriyoruz ve bünyemize yeni tasarımlar ekliyoruz. Kolay alışveriş yapabilmeniz için web sitemizden seçenekler sunuyoruz. Kaliteli karyola modellerimize en uygun fiyatlar ile sahip olmak için sipariş verebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR