Kategori Başlık Alanı
 
60.560,80 TL KDV Dahil
53.614,12 TL KDV Dahil
85.978,52 TL KDV Dahil
26.646,75 TL KDV Dahil
56.642,16 TL KDV Dahil
62.342,00 TL KDV Dahil
81.823,88 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni
89.906,07 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni
32.405,37 TL KDV Dahil
47.276,90 TL KDV Dahil
24.046,20 TL KDV Dahil
42.748,80 TL KDV Dahil
28.500,00 TL KDV Dahil
37.494,71 TL KDV Dahil
28.214,21 TL KDV Dahil
35.500,00 TL KDV Dahil
25.575,36 TL KDV Dahil
1 2 >

Köşe Koltuk Takımları, L Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Köşe koltuk takımları şık, rahat ve yaşam alanlarını canlandıran modellere sahip. Kullanıldığı odada alanı maksimum seviyede kullanabilmeyi sağlarlar. Ayrıca her türlü yaşam alanı içerisinde diğer mobilyalar ile harika bir uyum yakalayacak şekilde dekore edilebilirler.

Temo Concept’te estetik anlayışınızı tamamlayan pek çok L koltuk takımı modeli ile karşılaşırsınız. Tarzınızdan ödün vermeden, bütçe ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek mobilyalar Temo Concept mağazaları ve web sitesinde sizleri bekliyor. 

Fonksiyonel Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuklar işlevsellik ve konfor bakımından ön sırada gelen mobilyalardandır. L koltuğun oturma odalarında tercih edileceği kanısının aksine üst düzey konfor ve estetiklik gibi unsurları ön plana alarak tasarladığımız fonksiyonel köşe koltuk takımları büyük salonların gözdesi haline gelecek. Gerektiğinde bir dinlenme köşesi gerektiğinde de yatak olabilen köşe koltuk takımları ekstra depolama alanı ile kullanıcısına büyük avantaj sağlar. 

Ergonomik Köşe Koltuklar

Oldukça rahat ve kullanışlı köşe koltuk takımlarımız modüller halinde tasarlanmıştır. Bu sayede köşe koltuk takımı satın alırken yaşam alanınızın boyutuna uygun modülleri seçerek kendi tasarımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Modülleri kolaylıkla demonte edilir şekilde tasarlanmıştır. Böylece oda değiştirmek veya bulunduğu odada dekorasyon değişikliğine gitmek mümkündür. Genellikle puf ile birlikte dekore edilen köşe koltuklar orta sert veya yumuşak oturum özelliklerine sahiptir. Süngerleri çökme yapmama garantisi ile satışa sunulmaktadır. 

Sağlam ve Kaliteli Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları fırınlanmış gürgen ağacı malzemesinden üretildiğinden oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Uzun yıllar ideal yük şartlarında sağlamlığını korumaktadır. Mobilya seçimini kaliteli hammadde ile üretilen markalardan yana kullanmak isteyenler için öncelikli bir seçim olan Temo Concept, Türkiye’nin dört bir yanına yenilikçi modellerle köşe koltuk takımı satışı yapmaktadır. 

Ürünlerimizin listelendiği sayfada, beğendiğiniz herhangi bir ürünün üzerine tıklayarak, şu tür bilgileri görebilirsiniz. Ürün özellikleri

  • İskelet malzemesi
  • Kumaş özelliği
  • Sünger özelliği
  • Oturum sertliği
  • Renk seçeneği
  • Ürün bakımı
  • Not

Ayrıca ürün ölçüleri, ürün önerileri, parça seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Takım setlerinde modüllerin tüm içeriği, ürün sayfalarında mevcuttur. Detaylı bilgi için hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Her Eve Uygun Köşe Koltuklar 

Her evin rengi, dokusu ve atmosferi farklıdır. Kimisi dinamik ve modern tasarımlardan, kimisi net ve sade görüntüden, kimisi de klasik ve alışılagelmiş mobilya anlayışından hoşlanır. Herkes için mobilya anlayışını benimseyen Temo Concept köşe koltuklar ile evlerinize istediğiniz havayı katabilir, evinizi dilediğiniz gibi özgürce dekore edebilirsiniz.

Her eve uygun köşe koltuklara ücretsiz kargo avantajıyla sahip olmak için Temo Concept mağazaları ve web sitesini tercih edebilirsiniz. 

En Yeni L Koltuk Takımı Modelleri

L koltuklar, diğer ifadeyle köşe koltuklar; konutlarda ve işletmelerde en çok tercih edilen mobilya gruplarındandır. Bu kadar çok talep görmesi, mobilya endüstrisinde L koltuk modelleri üzerindeki tasarımsal zenginliğin oluşmasındaki en önemli kriterlerden birisidir. Köşe koltuk takımlarındaki ürün ve model çeşitliliği, kullanıcılar açısından pek çok alışveriş seçeneğini de beraberinde getiriyor. Oturma odaları ve salon gibi alanlar başta olmak üzere; pek çok alana dekoratif bir özellik ve işlevsel bir kullanım imkanı katan köşe koltuk takımları için Temo Concept’in ayrıcalıklı modellerine göz atabilirsiniz.

Çağın ötesindeki tasarımlarla beğeni toplayan köşeli koltuk modellerimiz, evlerinizi özelleştirebilmeniz için sizlere fonksiyonel (taşınabilir ve yer değiştirilebilir tasarım) bir kullanım imkanı sunuyor. Odanızın ve mobilyanızın görünümünü saniyeler içerisinde değiştirmek için modülleri istediğiniz yönde birleştirmeniz yeterli. 

L Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda bol model çeşitliliği ile kullanıcıların evlerini kolayca dekor edebilmelerini sağlayan L koltuk modelleri, geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Mobilyaların hammaddesi, işlenmesi, üretim yöntemi, model çeşidi, vb. pek çok kriter bu fiyatları etkilemektedir. L koltuk fiyatlarında rekabetçi bir yaklaşım benimseyerek geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı hedefleyen Temo Concept, bütçe dostu alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Köşe koltuk takımı fiyatları, model ölçülerine, tasarımına, kumaş türüne göre de değişebilmektedir. Takım içeriğinde bulunan mobilyalar (puf, sağ ve sol modüller, vb.) da ücrette farklılığa neden olmaktadır. Kullanıcılar, web sitemizden yapacakları alışverişlerde takımda bulunan parçaları ekleyip çıkarabilir. Ayrıca herhangi bir modülden birden çok sipariş verilebilir. Örneğin iki modül yan yana getirilerek daha büyük bir mobilya elde edilebilir. Örneğin 3 kişilik köşe koltuk takımı 4 kişiliğe çıkarılabilir. 

Köşe Koltuk Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Her köşe koltuk takımı vitrinde veya mağazada ne kadar hoş görünürse görünsün yaşam alanınız için uygun olmayabilir. Bu nedenle Temo Concept köşe koltuk takımı modelleri arasından seçim yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı ipuçları vardır.  

Boyut: Köşe koltuk takımını yerleştirmek istediğiniz alanı hesaplamak önemlidir. Böylece web sitemizde yer verilen ürün ölçülerini (genişlik-yükseklik-derinlik) inceleyerek yaşam alanınıza sığabilecek bir modele karar verebilirsiniz. 

Malzeme kalitesi: Satın aldığınız ürünün fiyatına değer kalitede olmasına dikkat edilmelidir. Fırınlanmış gürgen ağacından yapılan iskeleti ve kaliteli kumaş seçenekleri ile Temo Concept L koltuk takımları uzun yıllar kullanılabilir. 

Oturma kapasitesi: Yaşam alanını paylaşan kişi sayısı ve eve misafir gelme sıklığı gibi çeşitli kriterleri göz önünde bulundurarak uygun oturma kapasitesine sahip köşe koltuk takımı seçmek çoğu zaman hayat kurtarır. 

Renk: L koltuk takımı rengine genellikle oturma odasının dekoru ve renk paleti ile uyumlu olacak şekilde karar verilmesi tavsiye edilir. Ancak bu her zaman böyle olmak zorunda değil. L koltuk takımının odanın odak noktası olmasını istediğinizde daha cesur renkler seçme özgürlüğünüz her zaman vardır. 

L Koltuk Takımı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Evin herhangi bir odasında yer verilen köşe koltuk takımı mobilyaları evinizi istediğiniz bir tarza sokmanıza yardımcı olabilir. Evinizin boş alanlarını keyifli ve konforlu bir kullanım özelliği ile süsleyebileceğiniz köşe koltuk takımları alanınızı verimli kullanmanız için en iyi mobilyalardan birisidir. Alanın dağınıklığını en aza indirerek maksimum oturma alanı oluşturur. 

Yapısı gereği köşe koltuk takımları çok yönlüdür. Bu da esnek olduğunun bir göstergesidir. Genellikle birden çok modül içerdiğinden bu modülleri kullanıcılar istediği şekilde yerleştirebilir veya demonte edilerek evin farklı bir alanına kolayca taşınabilir. 

Köşe koltuk takımlarında çok geniş bir model çeşitliliği mevcuttur. Ayrıca özel ölçülerde imal edilebilmektedir. Bu da her oda boyutu için ideal bir mobilya seçilebilmesine olanak sağlar. 

Hem küçük hem de geniş aileler için ideal bir mobilya yaklaşımıdır. Bir oda içerisinde birden çok köşeli koltuğa yer verilerek daha fazla oturma kapasitesi elde edilebilir. 

Geniş model çeşitliliği olan köşe koltuk takımları aynı zamanda sınırsız renk ve tasarım çeşitliliğine de sahiptir. Klasik ev mobilyalarından modern ve spor dekorasyon fikirlerine kadar hemen herkes için uygun bir köşe koltuk takımı bulunabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR