Kategori Başlık Alanı
 
2.764,12 TL KDV Dahil
5.231,28 TL KDV Dahil
6.723,67 TL KDV Dahil
6.468,61 TL KDV Dahil
6.064,32 TL KDV Dahil
4.720,18 TL KDV Dahil
3.234,66 TL KDV Dahil
4.490,05 TL KDV Dahil
0,00 TL KDV Dahil
4.433,41 TL KDV Dahil
2.995,98 TL KDV Dahil
9.308,55 TL KDV Dahil
2.194,00 TL KDV Dahil
4.826,08 TL KDV Dahil
2.541,50 TL KDV Dahil
2.128,53 TL KDV Dahil
8.578,36 TL KDV Dahil
1 2 >

Komodin Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Komodin, evinizde bulunan eşyalarının düzenli durmasına yardımcı olan ve kolaylıklar sağlayan eşyalardır. Depolama ve dekorasyon için kullanılan eşyalar, evin içerisinde birçok konuda yardımcı olur. İşlevselliğinden dolayı, birçok kişi tarafından tercih edilir. Yaşam alanınıza hem konfor katar hem de avantajlar sağlar. Komodinin üzeri, masa olarak kullanılabilir. Ayrıca ortama güzellik katan aksesuarlar, komodin üzerinde şık durur. 

Komodinler tasarlanırken pratik kullanım da göz önüne alınır. Komodinin üzerine bir su bardağı ya da fotoğraf konulabilir. Bu, komodinin hem kullanışlı hem de dekor olmasını sağlar. Komodin, evlerde genellikle dekor amaçlı tercih edilir. Ancak özellikleri bilindiğinde masa olarak da rahatlıkla kullanılabilir. 

Komodinlerin estetik görünümü önemlidir. Bulunduğu yere şıklık katmalıdır. Tüm özellikler, kullanılabilir olmalıdır. İç hacmi, yemek takımları gibi eşyaların konulması için geniş tasarlanmalıdır. Siz de birçok özelliği olan, kullanışlı ve kaliteli komodin modelleri için bizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle komodinlerimizi uzun süre kullanabilirsiniz.

Doğru Komodin Seçimi Nasıl Olur?

Yaşam alanınıza doğru komodin modelini seçerek, estetik görünüm sağlayabilirsiniz. Komodinler; tek, iki ya da üç çekmeceli olmaktadır. Çekmece sayıları, odanın estetik görünümüne ve ihtiyaçlara göre tasarlanır. Ortamın eğlenceli ya da romantik olmasını sağlayabilir. Üzerine konulan bir gece lambası, romantik hava sunarken ışıltılı aksesuarlar eğlenceli anlar yaşatabilir. Sürahi ve bardak üzerine konulduğunda sağlıklı yaşamın uyarıcısı olabilir. Üzerine kitap bırakıldığında okumayı hatırlatabilir. Yani isteğe göre çok yönlü rahatlıkla kullanılabilir. Ancak komodinlerin ihtiyaca göre kullanılabilmesi için doğru komodin modeli seçilmiş olmalıdır. Bu yüzden komodin modelinin seçimine özen gösterilmelidir. 

Birçok farklı amaçla kullanılan komodinlerin seçimlerinde de önemli noktalar bulunur. Öncelikle komodin seçerken ölçüleri bilinmelidir. Yatak odasında ya da salonda, komodin için ayrılacak alan belirlenmelidir. Birçok işlevi olduğu için hangi amaçla kullanılacağına karar verilmelidir. Ardından dayanımı göz önünde bulundurulmalıdır. Komodin, hem yemek takımlarını koymak hem de estetik görünüm için kullanılacaksa yüksek dayanıklılık sağlamalıdır. 

Komodinin doğru olabilmesi için diğer eşyalarla uyumuna dikkat edilmelidir. Bunun için de birçok komodin modeli incelenmelidir. Güvenilir web sitelerindeki ürün sayfalarına bakılmalıdır. Komodin yatak odasında kullanılacaksa yatakta aynı yükseklikte olabilir. Bu sayede bir uyum sağlanmış olunur. Salonda kullanılacaksa hem hoş bir görünüm sağlamalı hem de işlevsel olmalıdır. 

Komodinin kalitesi de doğru olmasında etkilidir. Komodinler; çay, su ve kahve gibi içeceklerin dökülmesine müsait bir eşyadır. Bu yüzden lekelere karşı yüzeyleri iz bırakmayan özelikte olmalıdır. Yatak odasında komodin üzerine çiçek ya da abajur koymayı düşünüyorsanız, dayanıklı bir komodin almalısınız. Bunun için ise ahşap şeklinde, yüzeyi geniş ve kaliteli malzemelerden yapılmış bir komodin seçmelisiniz. Böylelikle komodinler ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alırken kullanışlı da olur.

Komodin Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Komodin seçimi yaparken farklı renk seçeneklerine bakılır. Estetik, komodin seçiminde önemli bir etkendir. Ancak komodin tercih yaparken depolama ihtiyacı da göz önünde bulundurulmalıdır. Yatağın başucunda ya da salonun köşesinde dururken, hangi amaçla kullanılacağına karar verilmelidir. İç hacminin geniş olması, komodin modeline göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden ne için kullanılacağı önemlidir. Komodinler, küçük boyutlarda olsalar da dolap görevi görebilir. Modern tasarımlı komodinlerde bölmeler ve çekmeceler bulunur. Bu sayede eşyalar depolanabilir. Çekmecelerin içerisine kitap, çorap, şarj aleti ve iç çamaşırı gibi eşyalar, rahatlıkla konabilir. 

Ayaksız ve ayaklı olmak üzere iki modeli bulunur. Komodin alırken ayak seçenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Ahşap komodin modelleri, diğer komodin seçenekleri göre daha dayanıklıdır. Dolayısıyla ağır eşyaları kolaylıkla taşıyabilir. Farklı komodin çeşitleri olsa da kişiye göre tasarım değişiklikleri olabilir. Komodine ayna konulduğunda tuvalet aynası olarak kullanılabilir. Çekmeceleri, makyaj malzemelerinin konulduğu bir yer olarak düşünülebilir. Doğru komodin modeli seçildiğinde kişisel bakım ürünleri ve parfümler rahatlıkla bölmelere sığacaktır. Bu yüzden estetik görünümü dışında birçok amaç için kullanıldığı için kolaylıklar sağlar. 

Ahşap komodin modellerinin uzun süre kullanılabilmesi için kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Bu kadar işlevi olan komodinlerden kaliteli olduğunda verim alınabilir. Dayanıklı olmaması, renklerinin solması ve yatakla uyum sağlamaması, uzun süre kullanımına engel olur. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden beri, kaliteli malzemelerle özgün tasarımlı komodinler yapmaya özen gösteriyoruz. Üretiminden pazarlamasına kadar müşterilerimize kolaylıklar sağlıyoruz. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde müşterilerimizi her zaman memnun edebiliyoruz. Çalışmalarımızla profesyonelliğimizi gösteriyoruz. 

Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayan Komodin Modelleri

İnsan hayatının vazgeçilmez parçalarından biri, ev dekorasyonlarıdır. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri de yatak odasıdır. Bu yüzden yatak odalarında dekorasyona ayrı bir önem verilir. Yatak odaları, dinlenmek ve uyumak amacıyla kullanılır. Yatak odasında kitap okurken, dizi ya da film izlerken komodinlere ihtiyaç duyulur. Komodinler, hem ihtiyaçları karşılamalıdır hem de yatak odasına farklı bir hava katmalıdır. Ayrıca telefonlar şarja takıldığında güvenilir ve uygun bir alan oluşturmalıdır. 

Komodinler, yatak odalarına huzur ve ferahlık katmalıdır. Uygun komodin modelleri ile yatak odasındaki eşyalarla uyum sağlanmalıdır. Beyaz renkteki komodin ile yatak odasına sadelik katılabilirken kırmızı komodin modelleriyle romantik bir ortam oluşturulabilir. Her ikisinde de komodinin ortama uyum sağlaması ve renk katması önemlidir. 

Komodinin tasarımını birçok etken oluşturur. Bunlardan biri de komodin ayaklarıdır. Komodin ayakları da eşyalarla uyumlu olmalıdır. Ahşap komodin modellerinin tasarımında genellikle buna dikkat edilir. Yatak odasında kullanılmak için alınan komodinler, mümkünse yatak ile aynı yükseklikte olmalıdır. Çünkü yatakta bir eşyayı almak ya da kullanmak için zorluk çekilmemelidir. Su almak için komodine uzanıldığında su dökülmemelidir. Aynı şekilde komodine telefonu bırakırken düşme gibi tehlikeler yaşanmamalıdır. Ahşap komodinler, farklı tasarımlarda ve renklerde üretilmeye müsaittir. Dolayısıyla her eşyaya uyum sağlayabilir. Ayrıca özel eşyalarınızı muhafaza etmek için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Komodin Modellerinin Fiyatları

Günümüzde birçok komodin modeli bulunmaktadır. Yatak odalarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alırken uyuma göre salon gibi yerlerde de kullanılabilir. Komodin modellerine göre özellikler değişkenlik gösterir. Bu yüzden ihtiyaca uygun ve doğru komodin seçimi önemlidir. Birçok kişi, genellikle komodin alırken özelliklerinden önce fiyatlarına bakar. Komodin fiyatları için de belli bir tutar aralığı bekler. Ancak komodin fiyatlarını belirleyen birçok etken bulunur. Bunlar; komodinin modeli, işçilik ve üretiminde kullanılan malzemelerdir. 

Komodinin dayanıklı olması için üretiminde kaliteli malzemelerin kullanılması zorunludur. Malzemeler kaliteli olduğu için fiyatları yüksektir. Bu da komodin fiyatlarını etkiler. Diğer bir etken ise işçiliktir. Komodinin birçok çeşidi olduğu için işçiliği değişkenlik gösterir. Bazı komodin modellerinde ince işçilik yapılabilmektedir. Üretim de büyük bir emek olacağı için komodin fiyatı artar. İşçilik dışında modeller de komodin fiyatlarında etkilidir. Ayaklarının tasarımı, türü, çekmece ve bölmeleri, komodin modelini belirler. 

Komodin fiyatlarını belirleyen etkenler arasında çoğu zaman sayılmasa da tercih edilen firma da önemlidir. İşini profesyonel olarak yapan firmalar, kaliteli komodin modellerini en uygun fiyatlara sunmaya özen gösterir. Böylelikle uygun fiyatlara uzun süre kullanılabilecek komodinler alınmış olunur.

Kaliteli Komodin Modelleri Nereden Alınabilir?

Komodin modellerinin doğru seçilebilmesi ve kaliteli olabilmesi için tercih edilecek firma iyice araştırılmalıdır. Komodin alınacak firmanın referansları incelenmelidir. Ayrıca firma ile kolay iletişim kurulabilmelidir. Bu sayede hem kolay alışveriş yapılabilir hem de gerekli durumlarda destek alınabilir. İletişim numaraları ve varsa web siteleri 7/24 kullanılabilir olmalıdır.

Komodin modelleri başta olmak üzere birçok ürünümüz ile sektörde dikkat çeken firmalardan biriyiz. Sizlere hizmetimizi doğru ve ayrıntılı bir şekilde anlatabilmek için güvenilir web sitemiz bulunmaktadır. Buradan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca firmamız hakkında merak ettiklerinizi bulabilir ve bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bizimle iletişim kurmak ise oldukça kolay. İster web sitemizden isterseniz de iletişim numaralarımızda istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Sektörde kalitemizin yanında hizmet ağımızın geniş olmasıyla da bilinmekteyiz. Sadece yurtiçine değil belli ülkelere de hizmet vermekteyiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, istediğiniz komodini seçmek ve bizimle iletişime geçmektir. 

Web sitemizde “Sepete ekle” ve “Online Ödeme” seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimizi seçmenizden teslimata kadar her aşamayla yakından ilgileniyoruz. Merak ettiğiniz soruları sorabilir ve gerekli yerlerde destek alabilirsiniz. Ayrıca eşyaları kurma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Komodin çeşitleri dışında şifonyer modelleri sizlere farklı seçenekler sunabilir. Sitemizden diğer ürünlerimizi inceleyerek evinizi yenileyebilir ve modern hale getirebilirsiniz. Komodin ve diğer ürünlerimize uygun fiyat avantajlarımızla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR