Kategori Başlık Alanı
 
26.272,70 TL KDV Dahil
19.682,26 TL KDV Dahil
19.682,26 TL KDV Dahil
11.185,94 TL KDV Dahil
46.315,65 TL KDV Dahil
40.404,30 TL KDV Dahil
53.369,20 TL KDV Dahil
32.462,37 TL KDV Dahil
14.450,43 TL KDV Dahil
14.450,43 TL KDV Dahil
9.885,66 TL KDV Dahil
13.323,38 TL KDV Dahil
16.957,02 TL KDV Dahil
27.931,00 TL KDV Dahil
24.290,67 TL KDV Dahil
23.161,83 TL KDV Dahil
0,00 TL KDV Dahil
18.751,66 TL KDV Dahil
27.651,23 TL KDV Dahil
19.582,51 TL KDV Dahil
28.037,87 TL KDV Dahil
20.788,39 TL KDV Dahil
1 2 3 >

Konsol Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda konsol önemli bir yer tutar. Salon, oturma odası ve yemek odası gibi evin her alanında kullanılabilir. Konsol takımları, evin dekorasyonu için önemli bir parça olsa da işlevsel özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Konsol, yemek odasında kullanılacak ise yemek takımları için iç hacmi geniş olmalıdır. Bunun yanında konsolun üst kısmı, aksesuarlar ile süslenerek estetik bir görünüm kazandırılabilir.

Salon için tercih edilen konsollar, genellikle cam kapaklı olur. İçerisinde sergilenmek için alınan eşyalar yerleştirilir. Konsol raflarına eşya yerine kitaplar da konulmaktadır. Bu da salonun şık görünmesini sağlar. Ayrıca bazı evlerde konsol takımları, odayı ikiye bulmak için de kullanılmaktadır. Oda ikiye bölündüğünde çoğu zaman alanın verimi artar. Örneğin; odanın bir kısmına koltuklar yerleştirilirken diğer kısmına yemek masası konulabilir. Gerekli durumlarda eşyaların yerleri kolaylıkla değiştirilebilir.

Konsol takımları modellerinin eşyalarla uyumlu olmasına ve farklı bir hava sunmasına özen gösterilmelidir. Salon ya da oturma odasının modern görünmesi için açık tonlarda ya da beyaz renkte konsollar tercih edilebilir. Sade tasarımlarla döşenen ev, şehrin gürültüsünden zihni uzaklaştırmaya yardımcı olacaktır. Eşya seçiminde Ortaçağ tarzlar dikkat çekiyorsa seçim klasik konsol takımlarından yana yapılabilir. Odaya ağır ve olgun bir hava katmak için gri ve siyah tonlarda konsol modelleri tercih edilebilirsiniz.

Konsol takımlarının baş kısmına ayna yerleştirildiğinde ev daha geniş gösterilebilir. Bu yüzden özellikle küçük ve dar odalar, konsol aynasıyla daha büyük görünecektir. Yapılan dekorasyon hilesi, aynı zamanda odanın ferah olmasını sağlar. Ruh halini, odaların tasarımı büyük oranda etkiler. Dolayısıyla kullanılacak konsol takımları özenle seçilmelidir.

Konsol Takımları Ne İçin Gereklidir?

Konsol takımları, hem birçok işlevinden dolayı hem de dekorasyon amaçlı sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarının tasarımı, büyük oranda karakterleri ve zevkleri yansıtır. Yani dekorasyon aile üyelerinin benliğini gösterir. Konsol takımları, dekorasyon ürünlerinin önemli bir parçasıdır. Doğru seçilen konsol takımı, evin atmosferini oluşturur. Konsol takımlarının odanın havasını değiştirdiği fark edildiği için genellikle salon ya da oturma odalarında tercih edilir. Ev sahibi, modernliğini konsol takımıyla göstermek ister.

Yaşamın çoğu, kapalı alanlarda yani evlerde geçer. Bu yüzden eşyaların ruh halinin belirlenmesinde etkili olur. Odalar ferah ve modern ise aile üyeleri kendini çoğu zaman iyi hisseder. Ayrıca kullanılan dekorasyon ürünleri, anılara eşlik eder. Konsol takımı kaliteli olduğunda uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede konsola her bakıldığında estetik dışında anılar da görülebilir.

Konsol Takımlarının Kullanımı

Konsol takımları, iç mimarların ev dizaynında tercih ettiğin ürünlerden biridir. Özellikle yemek masalarıyla muhteşem bir uyum sağlar. Kullanışlı olması ve estetik görünümü dışında birçok dekorasyon hilesinde de kullanılır. Yapımında cam kullanılan konsol takımlarının içerisine kitap yerleştirildiğinde hem güzel bir görünüm sağlanır hem de rafların tozlanması önlenmiş olunur. Ayrıca yerden de tasarruf sağlanır. Konsol takımlarının modelleri, farklı imkânlar da sunabilir. Örneğin; yüzeyi geniş olan konsol takımlarına LCD televizyon konulabilir. Bu sayede duvara çivi çakmakla ya da televizyonu duvara asmakla uğraşılmaz.

Odalara göre konsol takımı modelleri değişkenlik gösterir. Yemek odalarında kullanılan konsol takımının ayakları, çoğu zaman yüksek olur. Böylelikle yemek takımlarını yerleştirirken zorluk yaşanmaz. Konsol ayaklarının yüksek olması, sağladığı kolaylık dışında yemek masasıyla uyum oluşturur. Yemek masalarına eşlik eden konsol takımlarının üzerine şamdanlık eklemek, farklı bir görünüm sağlar. Bu da ev sahibinin olgun kişiliğini gösterir. Ev sahibinin dingin bir karakteri varsa konsol takımlarında kahve tonları tercih edilebilir. Konsol takımları, salonlarda genellikle fotoğrafları koymak için de kullanılır. Eski pikap gerisine konulan fotoğraf çerçeveleri, ahşap yemek konsol takımının üzerinde sıcak bir görünüm oluşturur.

Salon ve oturma odalarının dışında antre bölmelerinde bulunan konsol takımları da dikkat çeker. Bu konsol takımları, genellikle çekmecelidir. Bazen kapaklı konsol takımları da görülebilir. Konsol takımlarının birçok işlevi olduğu için banyolarda da tercih edilir. Peçete, kişisel bakım ürünleri ve havlu gibi eşyalar konulur. Bu yüzden kapakları cam değildir. Ayrıca şık bir görünüm sağlar.

Her Eve Uygun Konsol Modelleri

Konsol modelleri, birçok ihtiyaca ve zevke hitap eder. Konsol takımlarının modellerine bakıldığında yüzlerce seçenekle karşılaşılır. Evin odaları küçük ise mini konsollar tercih edilebilir. Mini konsolun üst kısmına tasarıma uygun bir ayna yerleştirmek, odanın ferah ve geniş görünmesini sağlar. Evin odaları küçükse istenilen konsol takımı alınabilir. Ayrıca konsolun boyutuna göre diğer eşyaları seçmek, uyum sağlamaya yardımcı olur.

Konsol takımlarının modeli ve seçimi göz ardı edilmemelidir. Çünkü evin modern görünümünde etkisi büyüktür. Ev sahibinin kişiliğini yansıtır ve evin canlı görünmesini sağlar. İsteğe göre kapaklı ya da çekmeceli olabilir. Büfe ya da vitrin amaçlı kullanılacaksa cam kapaklı konsol takımları, tercih edilebilir. Ayrıca bu konsol modellerinin gövdeleri yere yakın ve ayakları uzundur.

Yemek masalarında kullanılan konsol takımlarının gövdeleri yerden biraz daha yüksektedir. Bu sayede kullanımı kolay olur. Depolama hacmi fazla olduğundan birçok eşya yerleştirilebilir. Banyo kısmında kullanılacak konsol takımları, yere yakın tasarlanır. Amaç, kişisel bakım ürünleri ve havlu gibi eşyaların yerleştirilmesidir. Antre bölümünde kullanılan konsollar, sık kullanılmayan ayakkabıların konulması için tercih edilir. Böylelikle hem işlevsel olur hem de estetik bir görünüm sağlar. Evin giriş kısmının havasını değiştirerek ferah bir ortam oluşturur. Göze hitap ettiği için de misafirlerin dikkatini çeker.

Bütçeye Uygun Konsol Fiyatları

Konsol modelleri kadar fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Konsol fiyatları için belli bir fiyat aralığı söylenemez. Çünkü konsolun üretiminde kullanılan malzemeler ve konsolun boyutu, fiyatta etkilidir. Uygun fiyatlar için doğru konsol takımı seçilmelidir. Bunun için de konsolun yerleştirileceği oda göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca konsolun hangi amaç için alınacağı kesin olarak belirlenmelidir. Konsol takımı, uzun ömürlü kullanılmak isteniyorsa kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Bu da fiyatların biraz artmasına neden olur. Ancak geçici bir konsol takımı isteniyorsa daha uygun bütçelere konsol almak mümkündür.

Aynı zamanda konsol fiyatlarını, işlevselliği ve büyüklüğü de etkiler. Dolabı ve çekmecesi olmayan konsol modelleri, geniş hacimli ve büyük konsol takımlarına göre fiyatları daha düşüktür. Konsol takımı, yemek takımlarını ve eşyaları koymak için kullanılacaksa kaliteli olması gerekir. Bu da fiyatı etkiler.

Konsol fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur ise kullanılan malzemelerin kalitesidir. Konsol takımında dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler kullanılırsa fiyat yükselir. Bu şekilde fiyatları etkileyen birçok etken vardır. Ancak bir etkene bakarak da fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Örneğin; çekmecesi olmayan, üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan konsol takımı, çekmecesi olan ve kalitesiz malzemelerden yapılan konsol modelinden daha yüksek fiyatta olabilir.

Kaliteli konsol modellerini uygun fiyatlara almak için doğru bir firmayla çalışmak gerekir. Bunun için de araştırılma yapılmalı ve hemen karar verilmemelidir.

Kaliteli Konsol Modelleri, Uygun Fiyata Nereden Alınabilir?

Sektörde birbirinden farklı modellerde ve kalitede birçok konsol takımı bulunmaktadır. Özellikleri dışında fiyatları da farklıdır. Bu yüzden çoğu zaman konsol modelleri arasında seçim yapmakta zorluk çekilir. Kalitesinin yanında uygun fiyatlı olması da istenir. Bunun için işinde profesyonel bir firmayla çalışılmalıdır. Çünkü sektörde uzman olan firmalar, kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sunmaya gayret eder. Hizmet konusunda kolaylıklar ve seçenekler sunarak, müşterilerini memnun etmeye çalışır.

Bunları, nereden mi biliyoruz? Çünkü biz, sektörde uzun süredir profesyonel hizmet veren firmalardan biriyiz. Ürün seçeneklerimiz ve hizmet ağımızın genişliğiyle farkımızı her zaman gösteriyoruz. Sizleri memnun etmek için sıkı çalışıyor ve kendimizi geliştirmeye dikkat ediyoruz. Tüm ürünlerimiz, kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Tasarımlarımız özgün ve her zevke uygundur.

Ekibimizde alanında bilgili ve deneyimli kişiler bulunduruyoruz. Bu sayede ürünlerimiz, uzun süre rahatlıkla kullanılabilmektedir. Konsol takımları, sadece işimizin bir parçasıdır. Ev dekorasyonları alanında birbirinden farklı ve profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Ürün yelpazemizi genişleterek, sizlere daha çok seçenekler sunuyoruz.

Ürünlerimiz dışında alışveriş yapmak ve teslim süreçleriyle de yakından ilgileniyoruz. Tercih ettiğiniz ürünümüzü özenle paketleyip sizlere göndermek için hazırlıyoruz. İstediğinize göre bazı bölgelerde kurma işlemlerini de yapıyoruz. Web sitemiz üzerinden hem firmamızı hem de ürünlerimizi tanıtıyoruz. İşimizi son derece önem veriyoruz. Profesyonelliğimizi, her dakika göstermek için destek vermeyi de unutmuyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kaliteli konsol takımlarına sahip olmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR