Kategori Başlık Alanı
 
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
673,20 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
1.060,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
1.060,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
856,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
856,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
856,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
856,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
958,80 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
.
1 2 3 ... 11 >

Halı Modelleri ve Fiyatları

Yaşam alanlarımızın sağlıklı bir ortam ve estetiksel anlamda hoş görünmesi için mobilyaların yanı sıra halı seçimleri de büyük bir önem taşır. Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan halı, geçmişten bugüne en sık kullanıma sahip olan ev gereçleri arasında yer alır. 

Halılar model ve renk farklılığından dolayı oldukça fazla çeşitlere sahiptirler. Ayrıca halı modellerinin çeşit fazlalığında tercih edilen firma da önemlidir. Mobilya sektöründe olduğu gibi halı satışında da sizlere harika tasarımlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda kaliteden de ödün vermiyor. Firmamızdan kaliteli ve bin bir çeşit model, renklerde halı satın alabilirsiniz. 

Geçmişten bugüne halıların model ve renk farklılığı yaşaması, bireylerin seçim yapmakta zorlandığını gösteriyor. Halılar farklı kullanım alanlarına sahip olduklarından, model ve renk seçiminin de bu detayın atlanılmaması gerekiyor.

Ayrıca halı alımlarında evinizin dekorasyonunda ağırlık verdiğiniz renge uyum sağlamış olması, estetiksel anlamda özel görünümlerin ortaya çıkması için en ideal seçimler arasında yer alıyor. Firmamız halı model ve renklerinde sayısız çeşitlerle karşınıza çıkıyor. 

Halı Modelleri

Evinizin hem zemin korumasını hem de dekorasyonunun tamamlayıcı olan halılar, rengarenk çeşitlerinin yanı sıra model farkı ile de seçimlerinizi zorlaştırabilir. Kullanım alanları farklı olan halılarda, özellikle son yıllarda teknolojinin gelişimi ile birlikte farklı modelde mobilyaların ortaya çıkması ile birlikte halı modelleri de değişime uğramış bulunmakta.

Bu anlamda halı seçimlerinizde önceliği halıyı nereye kullanacağınızı ve kullanacağınız alanda olan diğer mobilya tarz ya da renklerini dikkate almalısınız. Halı desenleri karmaşa içerisinde olabileceği gibi sade ve mat bir görünüm ile de karşımıza çıkabilir. Firmamız oturma odaları halıları ve salonlarınıza, özel tasarım, incelikle dokunmuş modellerini önünüze seriyor.

Halı modelleri her geçen gün değişime uğrayan ve son zamanlarda da tercihlerin sadelikten yana olması ile birlikte tek renklerin kullanımı oldukça artıyor. Geçmişte gösterişli ve ağır renkler kullanılan halılar tercih edilirken, günümüzde daha sade ve hatta tek renk halılar daha çok tercih ediliyor. 

Firmamız salonlarınıza uygun gördüğünüz çok çeşitli halıların yanı sıra tek renk üzerine ufak dokunuşlar yaptığı tasarım halılarımız ile memnuniyetinizi kazanmaya devam ediyoruz. 

Halı Boyutları

Halılar model ve renkleri bakımından birbirlerinden farklı olsalar da aslında en büyük farklılıkları boyutlarıdır. Genel anlamda standart olarak kesimleri yapılan halıların, boyut ve ebat farklılıkları arka yüzlerine yapıştırılan kâğıtta belirtilir.

Öyle ki halılar ev bölümlerinin farklı alanlarına serildiğinden, boyut farklı olmadığı takdirde estetiksel olarak hoş olmayan görünümler ortaya çıkabilir. 

Halı seçerken model ve renkten önce mutlaka kullanacağımız alanın boyutuna uyup uymamasına bakılmalıdır. Ayrıca son zamanlarda moda olan kesme yolluk halı modellerine de firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kesme halılar dilediğiniz uzunlukta ayarlanabilir olup, genellikle mutfak, oturma odası, yatak odası, çocuk odası ve antre gibi alanlarda tercih ediliyor. 

Halı çeşitleri arasında yoğun bir ilgi gören kesme halılar, yıkanabilir halı özelliği taşıdığından birçok insan için avantaj haline geliyor. Kesme halılar diğer halılara oran ile daha hafif ve yıkanması kadar süpürme ya da çırpma işlemleri de oldukça kolay yapılıyor.

Özellikle sık kullanıma sahip olan yerlerde kesme halılar en ideal seçimler gibi gözüküyor. Firmamız kesme halı modellerinde de siz değerli müşterilerimize birinci kalitede ve dayanıklı halı modellerini sizinle buluşturuyor.

Halı Çeşitleri

Halılar model, renk ve boyut farklarından dolayı farklı çeşitlere ayrılırlar. Bu anlamda geçmişten günümüze salonlarda ve oturma odalarında sıklıkla tercih edilen püsküllü halılar en ön sıralarda yer alırlar. 

aşam alanlarınıza uygun gördüğünüz halı çeşitlerinde, kullanım allananınıza uyum sağlayıp sağlamadığından emin olmalısınız. Halılar sık kullanıma sahip olsalar da sık değişim yapılması imkansızdır. 

Bu sebep ile halı çeşitlerinde kendi tarz ve zevkinize en uygun olan halıyı almanız, sizin için avantaj olacaktır. Firmamız halı çeşitleri bakımından oldukça zemin olmak ile beraber tecrübeli personellerimiz ile yaşam alanlarınıza en uygun halıyı seçmeniz için size yardımcı olacaktır. 

Halı çeşitlerinde salon, oturma odası, çocuk odası, mutfak, antre ve yatak odasına alacağınız halılar farklı kategorilerde yer alır. Öyle ki mutfak için alacağınız halı modelini, salonda veya oturma odasında kullanmanız evinizin dekorasyonunda uyumsuzluğa sebep olacaktır.

Son yıllarda teknolojinin gelişimi ile birlikte hayatlarımıza giren kaymaz halı, mutfak halıları ve yolluk halı olmak üzere sıklıkla tercih ediliyor. Bu tarz halılar basit ve ince görünüme sahip olduklarından, salon halısı olarak uygun görülmüyor. Firmamız salonlarınız ve oturma odalarınız için yuvarlak halı modellerimiz ile evinizin havasını değiştirmeye devam ediyor. 

Halı Fiyatları

Halılar model, renk ve boyut farklarının yanı sıra fiyat bakımından da birbirlerinden ayrılırlar. Ayrıca halı fiyatlarının farklı fiyatlara sahip olması, bu sektör üzerinde birçok firmanın hizmet vermesinden dolayı da kaynaklanıyor.

Firmalar üretmiş oldukları halıların model, renk, boyut ve kalite farklarından ötürü farklı fiyat listelerini çıkarabiliyorlar. Halı firması olarak yıllardır sizlere hizmet vermekten duyduğumuz memnuniyet ve gururun yanı sıra uygun fiyatlarımız ile de sizlerin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz.

Halı fiyatlarımız boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Aynı zamanda akrilik ve polyester olarak iki farklı grupta yapmış olduğumuz halılar da fiyat farklarımızın çok olmadığını görebilirsiniz. Firmamız sizin ekonominizi sarmamak adına en uygun fiyatlarda birinci sınıf kalitede halıların satışını yapmaya devam ediyor. 

Halı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı alımlarında model ve rengin sizin için ne kadar önem taşıdığını biliyoruz. Öyle ki büyük bir hassasiyet ve özen ile dekore ettiğiniz evlerinizde, halı alımlarınızda seçici davranmak en doğal haklarınızdan bir tanesidir. Fakat halı alımlarınızda dikkat etmeniz gereken ve bilmeniz gereken birçok detay vardır. 

Halı alırken öncelikle kalitesine ve iplik sayısına mutlaka dikkat etmeli, bilgi sahibi olmalısınız Halılar, günlük değiştirebileceğiniz ürünler olmadıkları için sağlam ve uzun yıllar sizinle kalabilmeliler. Bu anlamda polyester dediğimiz naylon karışımı olmayan halıları tercih etmeli, tamamen akrilik yani yün olduğundan emin olduğunuz halıları tercih etmelisiniz. 

Firmamız bünyesinde üretilen halılar tamamen akrilik olmasının yanı sıra polyester grubunda yer alan halılarımızın da içeriğinde akrilik bulunduğunu belirtmek isteriz. Polyester halılar kısa zaman diliminde ezilme ve dökülme yaparken, akrilik halılar siz sıkılana denk sizinle kalmaya devam ederler. Ayrıca halı seçiminde ip sayısına dikkat etmeniz, ilmek sıklığının iyi olduğunu ve dökülme durumlarının yaşanmayacağını gösterir. 

Halı Kullanımı Nasıl Olmalı?

Halılarınızın uzun yıllar sizinle ilk günkü güzellik ve canlılık ile kalabilmesi için seçiminde gösterdiğiniz hassasiyeti kullanımında da göstermeniz gereklidir. Halı kullanımı oldukça basit bir eylem gibi görünmüş olsa da aslında kullanım hatasından dolayı birçok halının ömrü kısalır.

Bu anlamda halı kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve uygulamak, halının kullanım ömrünü uzatacaktır. Halıların model ve renkleri, kullanım alanları farklılık göstermiş olsa da kullanım şekilleri ve dikkat edilmesi gereken detaylar aynıdır. 

Halı kullanımında öncelikli olarak halının renk ve desenlerine dikkat edilmelidir. Halınız çok açık renkler içeriyor ve sık kullanıma sahip olan bir alanınızda yer alıyor ise, üzerinde halılar için özel üretilmiş örtülerin kullanımını öneriyoruz. 

Böylelikle halı lekelenmeleriniz daha az yaşanacak ve halılarınız daha az yıkama işlemi görecektir. Halılar, her yıkama işlemi sonrasında yıpranırlar. Bu sebep ile halı sektöründe uzman olan firmamız, halıların çok yıkanmasını önermemektedir. Bunun yanı sıra halı çırpma işlemlerinin kesinlikle yapılmaması gereklidir. Geçmişten beridir halı çırpmak alışılmış bir durum olsa da aslında halıların deforme olmasında en büyük etken halı çırpmaktır. 

Halı çırpma işleminde iplik kopma riski yükseldiğinden halının ömrü kısalacaktır. Ayrıca halı lekelenme ve yıkanma durumların da kullanılan deterjanlara dikkat edilmeli ve kesinlikle kimyasal bir madde ile teması olmamalıdır. Aksi takdirde halı deforme olarak renk karışım durumları söz konusu olabilir. 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halılar yaşam alanlarımızda sık kullanıma sahip olduklarından kirlenme ya da lekelenme durumlarını sıklıkla yaşayabiliriz. Halılarımızın uzun ömürlü ve canlılığını kaybetmeden evlerimizde bulunması için yıkama işlemlerinde mutlaka dikkatli davranmalıyız. Halılarımızın yıkama işlemlerini evlerimizde yaptırabileceğimiz gibi halı yıkama firmalarını da tercih edebiliriz. 

Ev ortamında yıkama işlemini gerçekleştirdiğimizde kullanacağımız deterjan çeşitlerine mutlaka dikkat etmeliyiz. Bu anlamda halı yıkamak için özel formül ile geliştirilmiş deterjanları tercih etmeliyiz. Ayrıca halılarımızın yıkama işlemlerinde sert yapılı fırçalar değil yumuşak ve zarar vermeyecek fırça tercihi yapmalıyız. Halı yıkama sırasında kesinlikle çamaşır suyu kullanımına izin vermemeliyiz.

Çamaşır suları içerisinde bulundurduğu maddelerden dolayı halı renklerimizi solduracağı gibi halımızın yanmasına da neden olabilir. Firmamızdan alacağınız halılarda, sizler için hazırladığımız yıkama talimatlarına mutlaka uymanızı tavsiye ediyoruz. Halılarınızda çıkmayan lekeler olduğunda halı yıkama firmalarına vermeniz en doğrusu olacaktır. 

Halı Kurutma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Halılarınızın yıkama işlemini evinizde kendi imkanlarınız ile gerçekleştirdiğiniz takdirde kurutma işlemlerinde de dikkatli davranmalısınız. Bu anlamda yıkama işlemi tamamlanan halılarınızın kurutma işlemine geçmeden önce iyi durulandığından ve deterjan kalıntısı olmadığından emin olmalısınız.

Halınızın durulanmasını dik konuma getirerek altından akan suyun berraklığından anlayabilirsiniz. Dik konumda olan halınızdan temiz ve berrak bir su akıyor ise kurutma işlemine geçebilirsiniz. Kurutma işlemlerinde halılarınızı kesinlikle doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamalısınız.

Aksi takdirde güneş ışığı fazla gelen halılarınızda renk bozulması yaşayabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda üretilen kaymaz taban halılarınız mutlaka gölgede kurutulmalı ve alt kısmında döküntü yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Bu tür halıların firmalar da yıkanması ve kurutulması çok sağlıklı bir durum olmayabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR