Kategori Başlık Alanı
 
56.998,40 TL KDV Dahil
60.738,92 TL KDV Dahil
85.978,52 TL KDV Dahil
48.648,13 TL KDV Dahil
59.492,08 TL KDV Dahil
57.604,01 TL KDV Dahil
43.750,73 TL KDV Dahil
59.113,58 TL KDV Dahil
71.403,86 TL KDV Dahil
1 2 3 >

Oturma Odası ve Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

2024 Yılı Koltuk Takımı ve Oturma Odası Modelleri, Takımları ve Fiyatları

Yaşam alanlarımız olan evlerde günlük olarak sık kullanıma sahip olan kısımlardan bir tanesi de şüphesiz oturma odalarıdır. Öyle ki bazı durumlarda misafirlerimizi dahi oturma odalarımızda ağırlayabiliriz. Oturma odalarımızın sık kullanıma sahip olmasından dolayı dekorasyon dizaynına önem verdiğinizin farkındayız.
Oturma odanızda kullanacağınız mobilyadan süs eşyalarınıza kadar her şeyin bir uyum içerisinde olması estetiksel anlamda iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Yaşam alanlarınızın tüm mobilyalarında olduğu gibi oturma odası mobilya üretimlerinizde de yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Uzun yıllar mobilya üretim sektöründe hizmet veren firmamız, yaşam alanlarına ait olan oturma odalarınızın dekorasyon parçası olan en yeni koltuk takımları ile karşınıza çıkıyor. Firmamız bünyesinde çalışan tasarımcı personellerimiz ve işinde uzman üretim ekiplerimiz aracılığı ile oturma odanız hem sizin hem de misafirlerinizin gözlerini kamaştırıyor. Firma olarak zevk ve renklerinizin farklı olmasına saygı duyuyor, üretimlerimizi bu ilke dahilinde çok çeşitli olmasına dikkat ediyoruz. 

Koltuk Takımı Modelleri 

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan koltuk takımları, teknolojinin gelişimi ile birlikte her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Firmamız sıra dışı tasarladığı ve başka bir yerde rastlamanız mümkün olmayan koltuk modellerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor. 
Yaşam alanlarınıza sağlamış olduğunuz dekorasyona uyum sağlayan en iyi koltuk modeline ve renklere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca son yıllarda kanepe modellerini geride bırakan köşe takımları modellerini de inceleyebilirsiniz. 

İnsanlar oturma odalarında sadeliği istedikleri gibi gösterişli olmasını da temenni ederler. Öyle ki rahatlığın yanı sıra oturma odaları gösterişli de olmalıdır. Oturma odalarının ebat ve boyutlarının birbirlerinden farklı olması, alacağınız koltuk takımı modelinin de değişikliğe uğramasına sebebiyet verir.
Oturma odalarınızın büyüklük ve küçüklüğüne göre tekli koltuk, ikili koltuk veya üçlü koltuk modellerimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca geçmişten bugüne modasını kaybetmeyen klasik koltuk takımları modellerine de göz atabilirsiniz. 

Koltuk Takımı Renkleri

Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve misafirlerimizi ağırladığımız evlerde, dekorasyon ve dekorasyonu tamamlayan parçaların uyumu büyük önem taşır. Evimizin bir parçası olan oturma odalarında da sağlamış olduğumuz dekorasyon havası, kendi renk ve zevklerimize uygun olarak düzenlendiğinden bizi yansıtacaktır.
Bu anlamda alacağımız oturma odası takımları modellerinde seçici ve özenli davranmamız gereklidir. Oturma odaları dekorasyonlarında genellikle canlı renkler tercih edilmiş olsa da odanın güneş ışığı açısı ile karar vermek doğru olacaktır. Oturma odanıza güneş ışınlarının iyi gelmesi sade ve mat renkleri, güneş ışınlarının normalden az gelmesi oturma grubunda daha canlı renkleri tercih etmeniz gerektiğiniz gösterir. 

Oturma odanıza alacağınız mobilyalarda renk seçimi koltuk modeli ile doğrudan alakalıdır. Koltuk modelinize uygun renk seçimi yapmadığınız takdirde estetiksel anlamda hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir.
Koltuk modelleri kendi aralarında farklılık gösterdiğinden her modele uygun renk seçimi de farklı olmalıdır. En güzel koltuk takımları modelleri ve renkleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Koltuk Takımı Özellikleri

Koltuk takımı denildiğinde farklı modellerin yanı sıra farklı özelliklere sahip olan mobilyaların akla gelmesi oldukça normaldir. Firmamız oturma odalarınıza özel üretmiş oldukları koltuk takımlarında da diğer takımlarda olduğu gibi farklı özellikler ile beğeninize sunar.
 Koltuk takımı alımlarında klasik olarak bilinen yataklı kanepe ve sandıklı kanepe tercihleri, son zamanalrda yeni üretilen kanepelere bırakmış durumda. İnsanların geçmişe göre daha az misafir ağırlaması mobilya tercihlerinin de değişime uğramasına neden olmuştur. Bu neden ile koltuk takımları yavaş yavaş yerini köşe koltuk takımlarına bırakmıştır. 

Koltuk takımı özellikleri bakımından birbirlerinden ayrı gruplarda incelenmiş olsalar da sizlerin talep ve isteklerine bağlı olarak parça sayısında artış veya azalma işlemleri de gerçekleştirebiliyoruz.
Oturma odalarınızın ebatlarına uygun olarak alacağınız takımlarda ekstra berjer isteklerinizde, seçmiş olduğunuz koltuk takımına uygun üretimini yapıyoruz. Son yıllarda evlerin geniş yapılması chester koltuk takımları ve avangarde koltuk takımları tercihini de çoğaltmış durumda. Bunun yanı sıra iş yoğunluğu yaşayan kişilerde dinlenme koltukları ise vazgeçilmezler arasında yer alıyor. 

Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımlarında model ve renk seçiminin yanı sıra fiyat tutarlarının da sizin için önemli olduğunun farkındayız. Ev dekorasyonlarında başarılı olmak için çok yüksek tutarda paralar harcamanıza gerek yok. Oturma odanıza alacağınız koltuk takımlarında en uygun fiyatlara firmamız aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Koltuk takımlarımızda tasarladığımız model, özellik ve renk bakımından gösterdiğimiz farklılıklar, fiyat listelerimizde değişikliğe uğramış olsa da her bütçeye uyum sağlayan fiyat listemiz ile karşınıza çıkıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizin yanı sıra uygun fiyatlarımız ile de sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. 
Koltuk takımı seçimlerinizde fiyat dolayısı ile renk ve zevklerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Firmamıza her renk ve modelde, uygun fiyatlarda koltuk takımı bulabilmeniz mümkün. Sizler için özenle tasarladığımız ekonomik koltuk takımları modellerimize firmamızdan ulaşabilirsiniz. Koltuk takımı seçiminizde hem kalite hem de uygun fiyatlar için dilediğiniz her an hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. 

Oturma Grubu ve Koltuk Takımı Arasındaki Farklar

İnsanlar dekorasyon seçimlerini yaparken genellikle oturma grubu ve koltuk takımı arasında olan farklara takılırlar. Oturma grubu ve koltuk takımı alımlarında öncelik kişinin kendi tercihine bağlıdır.
Ayrıca evinizde yaratmış olduğunuz konsept havasına uygun koltuk takımı ya da oturma grubuna uygun tercihler yapmanız doğru olacaktır. Koltuk takımı ve oturma grupları arasındaki en büyük fark rahatlıktır. Koltuk takımları oturma gruplarına oran ile ne kadar şık tasarımlara sahip olsalar da oturma grupları koltuk takımlarına göre daha rahat özelliğe sahiptirler.
Koltuk ve oturma grupları arasındaki farklar firma üretimine göre kumaş yapısı, takım içi adet sayısı, diğer bileşen farkları da görülebilir. Bu anlamda koltuk takımları oturma odalarına oldukça zor dizayn edilirken, oturma gruplarını dizayn etmek daha kolaydır. Koltuk takımlarının dizayn işlemlerinde profesyonel destek almak avantajlı olacaktır. 

Takım Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarınızın tüm mobilyalarında olduğu gibi koltuk takımı veya oturma grubu takımı seçimlerinizde de dikkat etmeniz gereken birçok detay vardır. Takım seçimlerinde estetik selliğin büyük önem taşımasının yanı sıra bilmeniz gereken detaylar da sizin için doğru seçimlere adım atmanıza vesile olacaktır.
Takım seçimlerinizde önceliği mutlaka kaliteye vermelisiniz. Kaliteli takımlar almanız mobilyalarınızın uzun yıllar sizin ile kalacağı anlamına gelirken, kalitesiz bir takımdan yana yaptığınız tercihler sizi üzecektir. 
Firmamız üretmiş olduğu takımların iskelet kısımlarında birinci sınıf malzemeden üretilmiş metaller kullanırken, kumaş ve deri seçimlerinizde de en kaliteli ürünleri tercih eder. Takım seçimlerinizde kumaş kalitesinin büyük önem taşıdığını unutmamalısınız.
Kumaşlarınızın kalitesi olması en ufak darbelerde tahriş olacağına ve hatta silme işlemlerinizde dahi zarar göreceğini tahmin edebilirsiniz. Durumun böyle olması koltuk takımlarınızın kısa süre içerisinde deforme olacağını gösterir. Firmamıza gönül rahatlığı ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Koltuk Takımı Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk takımlarınızın uzun yıllar dayanıklı ve sağlam kalabilmesinin en büyük etkeni şüphesi yapmış olduğunuz temizliklerdir. Koltuk takımlarının temizliklerinde doğru deterjan kullanımı ve düzenli aralıklar ile doğru zamanlarda yapılması hem sizin için hem de koltuklarınızın durumu için en doğru seçimler olacaktır. Firmamızdan aldığınız koltuk takımlarının tesliminde, firmamız uzman çalışanları tarafından temizliği hakkında bilgilendirme yapılacaktır. 

Koltuk takımı temizliklerinizde kesinlikle kimyasal madde kullanımı yapmamalısınız. Koltuk temizliği için özel olarak üretilen deterjanları kullanmalı, sert bir yapıya sahip olan bezleri tercih etmemeli ve temizlik işlemlerinde çok sıcak su kullanmadığınız gibi soğuk su kullanımını da önermiyoruz. Koltuklarınızın temizlik işlemleri sizi zorlayabilir. Özellikle L koltuk ve puflar, temizlikleri bakımından oldukça zor ürünlerdir. Fakat bu tarz modellerde dahi fırçalama işlemini kesinlikle yapmamalısınız. Eğer zorlandığınız veya çıkaramadığınız lekeler fark ettiğinizde, koltuk yıkama firmalarından destek almanız doğru olacaktır. 

Koltuk Takımı Kullanım Süresi

Koltuk takımlarının kullanım süreleri firma değişikliğine ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca koltuk takımlarının kullanım süresi kullanıcının hassasiyet ve dikkatine de bağlıdır. 
Firmamız tarafından üretilen koltuk takımları birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş olup, doğru kullanım sağladığınız takdirde uzun yıllar size eşlik edecektir. Öyle ki firmamızda satın aldığınız koltuk takımlarınız garanti kapsamı altındadır. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu garanti şartlarında yırtılma ya da dış etkenlerden gelen zararlar kapsam dışıdır.
Bunlar haricinde koltuklarımızda yaşayacağınız herhangi bir problemde, firma uzman ekiplerimiz yardımcınız olacaktır. Koltuk takımı alımlarınızda hem bütçenizi korumak hem de kaliteler ürünler almak için bizi tercih edebilirsiniz. 

 

Eskişehir Koltuk Takımı, Modelleri ve Fiyatları, 2024 Yılı Eskişehir Yeni Sezon Koltuk Takımları, Modelleri ve Fiyatları

Afyon Koltuk Takımları, Modelleri ve Fiyatları, 2024 Yılı Afyon Yeni Sezon Koltuk Takımları, Modelleri ve Fiyatları

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR