Sayfa Başlık
 

Ödeme Ve Takip

                Şirket Adımıza Kayıtlı Banka Hesaplarına Havale veya EFT ( Elektronik Fon Transferi ) yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Kredi Kartlarınız ile, hemen hemen her bankanın kartını ister Tek geçim olarak isterseniz Taksitli olarak geçebilirsiniz.

Sipariş İptali Durumunda ;

                Siparişiniz her ne sebeple olursa olsun ipatli durumunda Temo Concept yani www.temoconcept.com para veya kart iadenizi 3 ila banka politikasına bağlı olarak 15 iş günü içersinde ürün iptal bedelini hesabınıza veya Kartınıza İade etmektedir. Hesap Numaranızı ve Kart Numaralarınızın eksiksiz şekide yazdığınızdan emin olunuz.

Ödeme Takibi ;

                Sistemde herhangibi bir sorun ile karşılaşma durumunda eğer işlem gerçekleşmiyorsa ödeme sonunda siz değerli müşterimiz bu durumdan haberdar edilmektesiniz.

                Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatın gerçekleşmediği durumlarda siparişi veren kişinin belirttiği numaralara aranarak bağlantı kurulmakta ve bilgi verilmektedir. Bu durum yaşanmaması için Lütfen Tam Adresin yanı sıra etrafta bilinden bir yer varsa belirtilmesi rica olunur.

                Ziyaretçilerimiz veya siparişi veren kişilerin e-posta adresinin geçerliliği gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

                Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteriye olduğumuz kadar Kartını geçtiğimiz bankaya sorumluluğumuz vardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR