Kategori Başlık Alanı
 
1 2 >

Bambi Yatak Modelleri ve Fiyatları - Kütahya Bambi Yetkili Bayi

Yatak, evlerimizin en önemli mobilyalarından birisidir. Gün içerisindeki tüm yorgunluklarımızı bu mobilya ürünü sayesinde atlatmaktayız. Gündelik yaşam standartlarımızın kalitesini belirleyen yataklar aynı zamanda da beden sağlığı yönünden dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kaliteli bir uykunun temeli iyi bir yatağa sahip olmaktan geçer. Yapılan araştırmalara göre uyku konforunu belirleyen unsurların %82’sini yatağın kalitesi belirlemektedir. Bu rakam hiç de azımsanmayacak bir orandır. Tüm bu hususlar göz önüne alındığında bireylerin zihninde yatak konusunda birçok sorunsal doğmaktadır. Bu yazıyı yatak konusunda bilgi sahibi olmanız ve doğru yatak seçmeniz için derledik.

Bilindiği üzere uykusuzluk problemi günümüz toplumunda en sık görülen şikâyet türlerinden biri. Bu problemi oluşturan birçok etken bulunur. Gündelik hayatın yarattığı stres, tüketilen yiyeceklerde negatif hammaddeler, kötü bir psikoloji ve yaşanılan çevrenin etkileri bu problemlerin sebeplerinden bazılarıdır. 

Fakat tüm bunlar uykusuzluk probleminin çok küçük bir bölümünü oluşturur. Bu sorunun asıl kaynağı, hatalı seçilen yataklar ve bunun yarattığı olumsuz etkilerdir. Peki kaliteli bir uykuya sahip olmak için ne yapılmalı? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Sektöründe lider konumda bulunan Temo Concept vücut fizyolojinize uygun yataklara sahip ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonuyla uyku alanında karşılaşabileceğiniz tüm sorunların önüne geçiyor.

Bambi Yatak Özellikleri

Günümüzde yatak çeşitliliğinin bir hayli fazla oluşu, seçim yaparken zorluk yaşamamıza neden olabiliyor. Bu yüzden hata yapmamak için genellikle büyük markaların yatak modellerini tercih ediyoruz. Bu markalardan biri ve hatta en önemlisi olan Bambi Yatak, bireyler tarafından en çok tercih edilen bir firmadır. Müşteri memnuniyet oranının hayli yüksek olması, Bambi’nin bu popülerliğini haklı kılıyor. Peki sık tercih edilen Bambi yataklarının özellikleri nelerdir?

Bambi yatakları kendi içerisinde birçok farklı özelliği barındırır. Bunların bazılarını şu şekilde listelemek mümkün:

 • Çift Paket Ray Sistemi
 • Viskon Kumaş Kullanımı
 • Yüzeylerinde Doğal Pamuk Olması
 • Kalın Sünger Tabakası
 • Vücut Fizyolojisine Hâkim Tasarımlar

Ayrıca son yıllarda üretim maddelerinde kullanımı artan kimyasal maddeler, insan sağlığını hayli tehdit eder bir duruma geldi. Özellikle yatak kumaşlarında bu maddelerin bulunması oldukça tehlikelidir. Çünkü uyurken farkında olmasak da yatak yüzeyi ile devamlı temas halinde oluruz. Bambi yataklarının en belirgin özelliklerinden birisi de hiçbir ürününde zararlı katkı maddesi bulundurmuyor olmasıdır. Bambi sayesinde hem keyifli bir uykuya sahip olabilir hem de uzun vadede sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bambi yatak satış bayisi olan Temo Concept ile irtibata geçerek uyku ve yatak sorunsallarınız ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilir, birbirinden değerli yatak modellerine sahip olabilirsiniz. Temo Concept sizlere en iyi uyku deneyimini sunuyor.

Bambi Yatak Fiyatları

Tüm diğer sektörlerde olduğu gibi yatak mobilyalarında da fiyat değişkenlikleri görülmektedir. Markanın güvenirliliği, ürünlerin yapımında kullanılan hammadde kalitesi, tasarımsal özellikler, firmanın sunduğu garanti ve teknik servis hizmetleri bu değişkenliklerin sebeplerinden bazılarıdır.

Bambi yataklarının satışını yapan bayiler dönemsel olarak kampanyalar düzenleyerek müşterilerine daha kolay alım imkânı sunarlar. Bu sayede her bütçeye uygun yatak modelleri bulma imkânı doğar. Sizler de Bambi yatak satış bayisi olan Temo Concept’in web sitesine üye olarak dönemsel düzenlenen bu kampanya fırsatlarından haberdar olabilir, hayalinizdeki yatak takımına sahip olabilirsiniz.

Tek kişilik yatak veya çift kişilik yatak alırken ödenen fiyat, paket satın alımlarına göre biraz daha fazla olabilir. Oda mobilyalarında paket tercihi her zaman için bütçelere daha pozitif yönde yansır. Örneğin genç yatak odası paketi aldığınızı varsayalım. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu pakette bulunan yatak, tek alıma oranla oldukça uyguna gelir.

Devamlı artan hayat pahalılığı, artık bireylerin yatak seçiminde görselliğin yanında fiyat istikrarı da sağlanması talep ediliyor. Bu yüzden yatak fiyatları ve uygun yataklar sorunsalı her geçen gün yaygınlaşıyor. Temo Concept bu sorunsalların aşılmasında doğru adres. İletişim bölümündeki bilgiler üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Yatak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatak seçiminin yanlışı yüzünden beliren birçok rahatsızlık vardır. Ülkemizde bu konuda en sık görülen rahatsızlık ise uyku apnesi olarak görülmektedir. Bu rahatsızlık uyku sırasında düzensiz nefes alımı ya da horlama olarak kendini gösterir. Bu gibi rahatsızlıkların önüne geçmenin tek yolu ise doğru yatak seçimi ile mümkündür.

Her bir bireyin gündelik yaşamının üçte birlik kısmını uykuda geçirdiği düşünülürse yatak seçimi konusunun ne derece mühim bir iş olduğu ortaya çıkmaktadır. Çünkü seçtiğiniz yataklar uyku kalitenizi belirlediği gibi aynı zamanda da ertesi günkü faaliyetlerinizin daha verimli geçmesini sağlar. Peki doğru yatak seçimi nasıl olmalıdır? Yatak seçerken nelere dikkat edilmelidir? Doğru yatak kavramı nedir? Yazımızın devamında tüm bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Yatak seçerken dikkat edilmesi gereken hususları birkaç maddede belirtebiliriz.

 • Yatağın Ölçüsü: Yatak tercihinde en başta dikkat edilmesi gerekenlerden birisidir yatağın ölçüsü. İlk olarak yatağın kullanılacağı odanın ölçüleri bilinmelidir. Bu sayede ihtiyacınız olan yatağın ebadına karar verebilir, sığmama gibi olumsuz sonuçların önüne geçmiş olursunuz.
 • Odanın Teması: Bir odanın estetik görünümünü, o odada bulunan eşyaların ortak bir temada buluşması sağlar. Bu sebeple yatağın kullanılacağı odanın teması iyi bilinmeli ve yatak seçimi buna göre yapılmalıdır.
 • Yatağın Kullanışlılığı: Bilindiği üzere yataklar tercihe göre oldukça işlevsel hale gelebilir. Örneğin bazalı bir yatak tercih ettiğiniz taktirde eşyalarınızı bu bazalara istifleyebilir, odanızda yer tasarrufu edebilirsiniz.
 • Bütçe Belirlenmesi: Yatak ürünleri fiyat bakımından oldukça geniş bir seviyeye sahiptir. 1000 TL gibi bir rakama sahip olmak mümkün olduğu gibi aynı zamanda da 50.000 TL gibi bir rakama da sahip olmak mümkün. Bu sebeple öncelikle bütçe planlaması yapılmalı ve ona göre yatak tercih edilmelidir.
 • Malzeme Seçimi: Günümüzde kullanılan yatakların hammaddesi oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sebeple tercih sırasında dikkat edilmelidir. Kimyasal bazlı madde kullanımından kaçınmalı, bunun yerine doğal ve pamuksu kumaşlı yüzeye sahip yataklar tercih edilmelidir.

Bir Bambi yatak satış bayisi olan Temo Concept, yukarıda belirttiğimiz yatak seçerken dikkat edilmesi gereken hususların tamamını bünyesinde barındırıyor. Kaliteli bir uykuya sahip olmak için tek yapmanız gereken Temo Concept ile iletişime geçmek.

Ortopedik Yatak Nedir ve Nasıl Olmalıdır?

Yatak alım işlemi bir insan yaşamı boyunca çok sık tercih edilen bir uygulama olmadığı için, iyi bir yatak seçiminin nasıl olacağı ve hangi tür yatakların kendileri açısından doğru olduğu konusunda bireyler yeteri kadar bilgi sahibi olmazlar. Böyle anlarda profesyonel firmalara başvurmak en doğru karar olmaktadır.

Ortopedik yatak, kendi sektörünün en sık tercih edilen ürünü konumundadır. Bilinçli müşterilerin özel olarak tercih ettiği bu yatak modeli, diğer sünger yataklara oranla oldukça rahat ve sağlıklıdır. Ortopedik yataklar uyku esnasında vücudunuzu kavrar ve doğru uyku pozisyonunuzu bulmanızı sağlar. Bu sayede de oldukça verimli bir uyku geçirmiş olursunuz. Ayrıca uyandığınızda hiçbir eklem ağrısı hissetmezsiniz.

Size en iyi gelecek yatak tasarımı, sırt ve eklem bölgelerinizin konforunu hedef alan yatak tasarımlarıdır. Çünkü uyku esnasında vücut ağırlığı en çok bu bölgelerde toplanır. Doğru yatak kullanılmadığı taktirde uyanma sonrasında bu bölgelerde ağrılar gözlemlenir. Bu gibi sorunları yaşamak istiyorsanız en doğru tercih ortopedik yatak ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ortopedik yatak modelleri oldukça geniştir. Bunlardan en sık tercih edilenleri ise şunlardır:

 • Bobin Yaylı Ortopedik Yatak
 • Cep yaylı Ortopedik Yatak
 • Hafızalı Köpük Ortopedik Yatak

Bu ürünlerin içerisinde özellikle hafızalı köpük ortopedik yatağın farklı bir konumu bulunur. Üretiminde tercih edilen visko malzemenin elastikliği sayesinde oldukça rahat bir uyku sağlanır. Bu yatağı diğerlerinden ayıran özelliği ise vücut şeklinize göre kendini kalıplayabilmesidir. İlk olarak 1960 senesinde NASA tarafından kullanılan bu kumaş türü artık günümüzde neredeyse her eve girmiş durumda.

Sektöründe önce konumda olan ve her geçen gün müşteri memnuniyet oranını arttıran Temo Concept firmasında ortopedik yatakların tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Visco Yatak Nedir?

Günümüzde en sık tercih edilen yatak modellerinden birisi olan Visco yataklar hakkında toplumumuz yeteri kadar bilgi sahibi değildir. Bu sebeple bu yatak hakkında bilgilendirmede bulunmak faydalı olacaktır.

Visco yatakların genel kullanım sebebi, ekonomik oluşunun yanında aynı zamanda da konforu sağlamasıdır. Bilindiği üzere Visco kumaşlar elastik yapıya sahiptirler. Yatak sektöründeki kullanımı ise şu şekildedir: Normal bir süngerin üzerine Visco kumaş kaplanır. Bu sayede yatakya yumuşaklık ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmiş olur.

Visco yatakların tasarım amacında bireylere rahat, konforlu ve sağlık bir uyku yatar. Yüzeyinde barındırdığı sertlik sayesinde uyku esnasında vücut dengenizin orantılı olarak dağıtılması sağlanır. Doğru dağıtılan vücut ağırlığı sayesinde de keyifli bir uykuya kavuşmuş olursunuz.

En Çok Tercih Edilen Yatak Modelleri

Her bireyin ihtiyaç duyduğu yatak modeli değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple tercih edilecek olan yatağın vücut fizyolojinize uygun olması önemlidir. Bunun belirlenmesi ise doğru bir araştırma ve uzman kişilerin desteği ile olabilir.
Doğru yatak tercihini belirleyen birçok unsur bulunur. Bunlardan belki de en önemlisi tercih edilen yatağın temizliğidir.

Gelişen teknolojik hamleler yatak temizliği konusunda kişilere oldukça kolaylık sağladı. Özellikle tak çıkar kılıfların ev tekstili sektöründe kullanıma girmesi, temizlik konusunda büyük faydalar sağladı. Artık yatağınızın kılıfını sökerek yatağınızı havalandırabilir, kılıflarını yıkayarak temiz bir uykuya sahip olabilirsiniz.

Yatakların hava sirkülasyonuna sahip olması, içerisinde bakteri barındırmasının önüne geçer. Son yıllarda üretilen yataklarda da bu teknolojiye sık başvuruluyor. Çünkü uyku esnasında ağız çevremiz devamlı olarak yatak ile temas halinde bulunur. Eğer temiz bir yatağa sahip değilsek içerisinde bulunan mikroplar direkt olarak vücudumuza geçer. Bu da sağlık sorunlarına neden olur.

Bambi yatakları en son teknolojilere uygun olarak üretilmektedir. Güncel yenilikleri devam takip eden bir vizyona sahip olan Bambi firması, her zaman için müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. İyi bir firma ile iletişim kurmak, doğru yatak seçimi konusunda çok önemli bir yere sahiptir. Zira verimli bir uyku, doğru yatak seçimi ile orantılıdır.

İşte tam da bu noktada öne çıkıyor Temo Concept firması. Bünyesinde bulundurduğu birbirinden eşsiz yatak modelleri sayesinde müşterilerine kusursuz hizmet sağlayan Temo Concept, aynı zamanda Bambi yatak firmasının resmi satış bayisi olma özelliğiyle de sektöründe farklı bir yere konumlandırıyor kendisini.

Yatak alımının doğru olması gerekliliğinin yanında, aynı zamanda da kullanım sonrasında yaşanabilecek teknik aksaklıklara karşı güvenilir teknik servis desteği önemlidir. Uzun vadede yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için alanında lider firmaları tercih etmek bireylere artı değer katar. Temo Concept tüm taleplerinizin karşılığı olan bir firma. İletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR